هشدار کلوپ به مربیان تازه وارد لیگ برتر انگلیس

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آلمانی لیورپول به مربیان تازه وارد به لیگ انگلیس درباره سطح رقابت در این لیگ هشدار داد. به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در حالی که تنها 11 روز دیگر تا آغاز فصل جدید لیگ برتر انگلیس باقی مانده درباره پیوستن مربیان بزرگ دنیای فوتبال به تیم های انگلیسی به وبسایت Liverpool Echo گفته: فکر می ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی آلمانی لیورپول به مربیان تازه وارد به لیگ انگلیس درباره سطح رقابت در این لیگ هشدار داد.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ در حالی که تنها ۱۱ روز دیگر تا آغاز فصل جدید لیگ برتر انگلیس باقی مانده درباره پیوستن مربیان بزرگ دنیای فوتبال به تیم های انگلیسی به وبسایت Liverpool Echo گفته:

فکر می کنم این مربیان اینجا هستند چون رقابتی که در لیگ برتر وجود دارد بسیار جذاب است. اگر شما سه فصل پیاپی قهرمان اسپانیا و یا آلمان شوید، با خودتان فکر می کنید که بهتر است چالش جدیدی را تجربه کنم.

اگر به دنبال بزرگترین چالش هستید، باید به انگلیس بروید. این لیگ صد درصد با دیگر لیگ ها متفاوت است. مربیان برای اینکه شغل آسانتری داشته باشند به انگلیس نمی آیند. آن ها به دنبال چالش جدیدی هستند.

فتح لیگ برتر بزرگترین چالش برای یک مربی در رده باشگاهی است. در این لیگ بیشتر از هر لیگ دیگری مدعی قهرمانی وجود دارد. در انگلیس چند تیم وجود دارد که فکر می کنند باید اول باشند. در آلمان تنها بایرن مونیخ است که فکر می کند راهی جز اول شدن ندارد و دورتموند هم فکر می کند باید اول شود. هدف دیگر تیم ها را نمی دانم.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]