همکاری اپل و پارکوپدیا برای آسان سازی یافتن محل پارک خودروها

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
برای آن که بتوانید به راحتی محل پارک خودروی خود را به یاد بیاوردید، «اپل مپس» به زودی می تواند برای یافتن محل مناسب به شما یاری برساند. قرار است با کمک سرویس «Parkopedia» اپلیکیشن نقشه اپل بتواند اطلاعات جامعی را در خصوص محل های مناسب پارک و تکنیک های پارک کردن در اختیار کاربر خود قرار دهد. بر اساس این ...

برای آن که بتوانید به راحتی محل پارک خودروی خود را به یاد بیاوردید، «اپل مپس» به زودی می تواند برای یافتن محل مناسب به شما یاری برساند. قرار است با کمک سرویس «Parkopedia» اپلیکیشن نقشه اپل بتواند اطلاعات جامعی را در خصوص محل های مناسب پارک و تکنیک های پارک کردن در اختیار کاربر خود قرار دهد.

بر اساس این قرارداد خدمات مرتبط با پارک اپلیکیشن اپل مپس در ۷۵ کشور دنیا ارائه خواهد شد و کاربران می توانند به دیتابیسی شامل اطلاعات بیش از ۴۰ میلیون مکان پارک دسترسی داشته باشند. این اطلاعات شامل موقعیت، قیمت و شیوه های پرداخت در دسترس خواهد شد و از همین حالا در کشور آمریکا قابل استفاده هستند.

شاید در آپدیت های بعدی امکان رزرو از راه دور محل پارک نیز به این سرویس افزوده شود. البته احتمالاً برای انجام پروسه پرداخت نیاز به اپلیکیشنی خارج از اپل مپس باشد.

The post همکاری اپل و پارکوپدیا برای آسان سازی یافتن محل پارک خودروها appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]