هوملز: برای کسب جام های متعدد به بایرن مونیخ آمده ام، به خانه بازگشته ام

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم معارفه متس هوملز و رناتو سانچز عصر شنبه برگزار شد. هوملز پس از حضوری 9 ساله در دورتموند دوباره به بایرن مونیخ برگشته است. به گزارش وبسیات نود، هوملز در کنفرانس خبری گفت: "فرآیند این تصمیم گیری برای بازگشت به مونیخ بسیار دشوار بود و من به این خاطر سردردهایی داشتم. برای بازی سوپرکاپ دوباره به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مراسم معارفه متس هوملز و رناتو سانچز عصر شنبه برگزار شد. هوملز پس از حضوری ۹ ساله در دورتموند دوباره به بایرن مونیخ برگشته است.

به گزارش وبسیات نود، هوملز در کنفرانس خبری گفت: “فرآیند این تصمیم گیری برای بازگشت به مونیخ بسیار دشوار بود و من به این خاطر سردردهایی داشتم. برای بازی سوپرکاپ دوباره به دورتموند برخواهم گشت هر چند هو خواهم شد اما برای من بازگشت خوبی خواهد بود.

“اینکه عضوی از این تیم باشی بسیار هیجان انگیز است، تیمی که قادر است تمامی جام ها را تصاحب کند.

“بسیاری از مردم اینجا به من خوشآمد می گویند. بازگشت به خانه پس از ۹ سال حس خوبی دارد. بجز کومان و سانچز با بقیه بازیکنان بایرن مونیخ رابطه ای دوستانه دارم و دوستان قدیمی من هستند. من در حال حاضر در خانه هستم.

بعد از یورو به اندازه کافی استراحت داشتم. دیروز پیوستن رناتو به بایرن مونیخ را به او تبریک گفتم.

ما می خوایخم آلیانز آرنا را به یک قلعه تبدیل کنیم. من فقط برای دو باشگاه بازی کرده ام، بایرن مونیخ و دورتموند اما بایرن مونیخ اکنون یکی از سه تیم برتر جهان است و هر سال شانس های قهرمانی متعدد دارد و این فاکتور برای تصمیم گیری مهم بود.”

۷۸۹۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]