هیگواین: به‌ خاطر رییس ناپولی به یوونتوس پیوستم

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - گران ترین بازیکن تاریخ سری آ به صحبت های رییس باشگاه سابقش واکنش نشان داد. به گزارش وبسایت نود، گونزالو هیگواین که روز سه شنبه با 90 میلیون یورو از ناپولی جدا شد و به یوونتوس پیوست مورد انتقاد اهالی فوتبال قرار گرفته و توسط رییس باشگاه ناپولی خیانتکار لقب گرفته است. ستاره جدید یوونتوس در مراسم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – گران ترین بازیکن تاریخ سری آ به صحبت های رییس باشگاه سابقش واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود، گونزالو هیگواین که روز سه شنبه با ۹۰ میلیون یورو از ناپولی جدا شد و به یوونتوس پیوست مورد انتقاد اهالی فوتبال قرار گرفته و توسط رییس باشگاه ناپولی خیانتکار لقب گرفته است.

ستاره جدید یوونتوس در مراسم معارفه خودش که ساعتی پیش برگزار شد درباره صحبت های اورلیو دی لورنتیس به خبرنگاران گفت:”رابطه من با رییس ناپولی خوب نبود چون روش فکری او شبیه من نبود. دی لورنتیس مرا به سوی درهای خروجی باشگاه هل داد.

حالا خیلی خوشحالم و از یوونتوس برای تلاش زیادی که در راه جذب من کرد تشکر می کنم. سه سال خوب را در ناپولی تجربه کردم و می توانم عصبانیت آن ها را درک کنم. توهین هایی که به من شد را دیدم اما خودم چنین تصمیمی گرفتم. از گرفتن این تصمیم خوشحال هستم.

تصمیم گرفتم آرام باشم و سکوت کنم. تنها به تعطیلاتم در کنار خانواده و دوستانم فکر می کردم. مائوریسیو ساری نقش مهمی در کارنامه من ایفا کرد. او به من کمک کرد تا رشد کنم. تنها می توانم از او تشکر کنم.”

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]