واران: از حضور در مادرید خوشحالم و می خواهم اینجا بمانم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع ملی پوش و جوان رئال مادرید از خواست خود بر ادامه حضورش در تیم قهرمان اروپا سخن گفت و به این ترتیب شایعات پیوستنش به منچستر یونایتد را کمرنگ کرد. به گزارش وبسایت نود، رافائل واران، مدافع 23 ساله رئال مادرید که مورد توجه منچستر یونایتد و سرمربی سابق خود، ژوزه مورینیو قرار دارد از علاقه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع ملی پوش و جوان رئال مادرید از خواست خود بر ادامه حضورش در تیم قهرمان اروپا سخن گفت و به این ترتیب شایعات پیوستنش به منچستر یونایتد را کمرنگ کرد.

به گزارش وبسایت نود، رافائل واران، مدافع ۲۳ ساله رئال مادرید که مورد توجه منچستر یونایتد و سرمربی سابق خود، ژوزه مورینیو قرار دارد از علاقه خود برای ادامه همکاری با باشگاه کنونی اش گفت. واران در این خصوص به مارکا گفت: «می خواهم امسال را هم در مادرید بگذرانم. اینکه هوادارانی که همواره بهترین ها را براین خواسته اند من را دوست دارند را حس می کنم و بهترین های من هنوز از راه نرسیده اند. امیدوارم شانس شروعی مجدد را به دست آورم و بتوانم خود را ثابت کنم و ارتقا یابم. بعد از پنج سال حضور در رئال مادرید حالا باید قدم های بعد را بردارم.»

واران در هفده سالگی و در سال ۲۰۱۱ از باشگاه لانس فرانسه به رئال مادرید پیوست.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]