واریز ۱۰۰ میلیون تومان به حساب کاپیتان نوروزی/ وعده عقد قرارداد با هانی

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  مسئولان باشگاه پرسپولیس بخش دیگری از مطالبات کاپیتان فقید فصل گذشته این تیم را پرداخت کردند.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در این جلسه، صحبت‌‌های مثبتی بین طرفین مطرح شد و در نهایت، مدیران باشگاه پرسپولیس 100 میلیون تومان از مطالبات نوروزی را پرداخت کردند. با این مبلغ، میزان مطالبات نوروزی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مسئولان باشگاه پرسپولیس بخش دیگری از مطالبات کاپیتان فقید فصل گذشته این تیم را پرداخت کردند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در این جلسه، صحبت‌‌های مثبتی بین طرفین مطرح شد و در نهایت، مدیران باشگاه پرسپولیس ۱۰۰ میلیون تومان از مطالبات نوروزی را پرداخت کردند. با این مبلغ، میزان مطالبات نوروزی از باشگاه پرسپولیس به ۲۵ درصد از مبلغ قراردادش رسید و قرار شده این میزان نیز هر چه زودتر تسویه شود.

موضوع دوم، بحث عقد قرارداد با هانی نوروزی فرزند مرحوم نوروزی بود که در این مورد نیز مسئولان باشگاه وعده‌های جدید دادند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، هانی به‌زودی با پرسپولیس عقد قرارداد می‌کند.

گفتنی است مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس در جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه داشت، در خصوص پرداخت شدن مطالبات مرحوم نوروزی و همچنین عقد قرارداد با فرزند این بازیکن، با مدیران پرسپولیس صحبت کرد و نقش پررنگی در این ماجرا داشت.

 هادی نوروزی، کاپیتان پرسپولیس در فصل پانزدهم در تاریخ ۹ مهرماه سال ۱۳۹۴ بر اثر حمله قلبی، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]