واکنش تند مدیر روابط عمومی استقلال؛ آقایان حاشیه ساز، موسی سلامت عموی استقلالی ها هم هست

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال گفت:موسی سلامت، عموی استقلالی ها هم هست. به گزارش وب سایت نود، محمدحسین زرندی، در خصوص اتفاقات بازی اول استقلال در لیگ برتر فصل جاری اظهار داشت: چیزی که ما از آن مطمئن هستیم این است که تلاشی صورت گرفت برای ضربه زدن به استقلال و متاسفانه نیک می دانیم ریشه این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال گفت:موسی سلامت، عموی استقلالی ها هم هست.

به گزارش وب سایت نود، محمدحسین زرندی، در خصوص اتفاقات بازی اول استقلال در لیگ برتر فصل جاری اظهار داشت: چیزی که ما از آن مطمئن هستیم این است که تلاشی صورت گرفت برای ضربه زدن به استقلال و متاسفانه نیک می دانیم ریشه این اتفاقات در اردوگاهی است که بارها بی اخلاقی را معنی کرده است. هواداران فهیم استقلال آگاه باشند که در نخستین بازی فصل سعی کردند با روح و روان بازیکنان استقلال بازی کنند و در شبی که هواداران استقلال از حضور در ورزشگاه محروم بودند سناریویی تعریف کردند که از این نبود هوادار به زعم خودشان استفاده کنند.

وی ادامه داد: ما فعلا بیشتر ازاین درباره این مسائل صحبت نمی کنیم چون به زودی همه چیز روشن خواهد شد و به وقتش درباره کسانی که قائله یکشنبه شب ۴ مرداد ۹۵ را به راه انداختند صحبت می کنیم. یادمان نرفته که سیزده سال قبل در آستانه بازی حساس پرسپولیس و پاس تیم رسانه ای وقت باشگاه پاس از علی پروین دعوت کرد تا از رسانه رسمی آنها بازدید کند که همین کار حرف و حدیث و جنجال زیادی را به پا کرد.چطور آن زمان این کار غیر اخلاقی تلقی شد و امروز چنین رویه ای حرفه ای گری نامیده می شود؟

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در خصوص تجلیل از جواد نکونام خاطرنشان کرد: نکونام و خانواده اش استقلالی اصیل هستند و این بازیکن سالها بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بسته و افتخار فوتبال ایران محسوب می شود و به هیچ وجه درست و پسندیده نیست که برای این اسطوره سوءتفاهم ایجاد کنند تا او ورزشگاه خالی را با بغض ترک کند. باید دید طراح این موضوع چه کسی بود که ما به خوبی خبر داریم و به زودی هم همه مسائل روشن می شود. آنهایی که در دهه ۶۰ به ورزشگاه شهید شیرودی می رفتند، جواد و برادر بزرگترش را می دیدند که در حال تشویق سعید مراغه چیان و سایر اسطوره های نامی آبی است.او افتخار باشگاه استقلال است و  بدون تردید ارزش هایش بر هیچ کس پوشیده نیست و همان طور که مسئولان محترم باشگاه نیز اعلام کرده اند از طرف خود باشگاه مراسمی در شان و اعتبار نکونام برای خداحافظی او برگزار میشود. ضمن اینکه هیچ اطلاع رسانی قبلی برای برگزاری مراسم تقدیر از نکونام برای باشگاه استقلال انجام نشده بود و جالب اینکه وقتی بازی آغاز شد سایت نفت در بیانیه ای خبر داد که قرار است نکونام به ورزشگاه بیاید.چطور ممکن است قبلا در این باره اطلاع رسانی نشود و یک دفعه و به یکباره خبر حضور جواد عزیز در ورزشگاه منتشر شود؟آیا اینچنین شان جواد حفظ شد؟

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در خصوص موضوع حضور یک جانباز در ورزشگاه و شایعه اعتراض امین حاج محمدبه او اظهار داشت: مگر باشگاه استقلال نمی توانست خودش چندین جانباز استقلالی به ورزشگاه دعوت کند؟ عمو موسی عموی آبی ها هم است و چرا و با چه نیتی باید در روزی که هواداران استقلال در ورزشگاه نیستند ایشان را به ورزشگاه بیاورند؟ ما از عمو موسی دعوت می کنیم که به اولین تمرین استقلال هم بیاید و آنجا شرایط و فضای زیبای حاکم بر استقلال را ببیند. من دیشب تا ساعت ۳ بامداد با امین حاج محمد در ارتباط بودم و این بازیکن هرگونه صحبت و بی احترامی به این جانباز عزیز را به شدت تکذیب کرد. هواداران عزیز استقلال هم بدون تردید می دانند که در قاموس بازیکنان استقلال به هیچ وجه توهین به هیچ فردی وجود ندارد. چه برسد به یک جانباز شریف که بودنش در این فوتبال پرحاشیه موهبتی است الهی. همان طور که دو دهه قبل در جبهه های حق علیه باطل جانبازان عزیز با حضور خود افتخارآفرینی کردند. آقایان طراح سناریو! این ره به ترکستان است و مطمئن باشید زمان رسواگر قهاری است. بچه های جوان و باتجربه و باشرف استقلال دیشب کاپیتان خود و هواداران را در کنارشان نداشتند اما دعای خیر آنها بدرقه راه شان و پشتوانه کارشان بود. کسی نمی تواند در این رابطه حاشیه ای افکند. تا سیاه روی شود هر که در او غش باشد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]