واکنش رحمتی به جدایی افشارزاده و حضور حسنی خو

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به جدایی افشارزاده و حضور حسنی‌خو به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه واکنش نشان داد.به گزارش وبسایت نود ، مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران نسبت به جدایی افشارزاده از مدیریت این باشگاه و حضور حسنی خو واکنش نشان داد.وی گفت: متاسفانه ما فوتبالی‌ها آدمهای خوش استقبال و بدبدرقه هستیم.افشارزاده برای ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به جدایی افشارزاده و حضور حسنی‌خو به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران نسبت به جدایی افشارزاده از مدیریت این باشگاه و حضور حسنی خو واکنش نشان داد.

وی گفت: متاسفانه ما فوتبالی‌ها آدمهای خوش استقبال و بدبدرقه هستیم.

افشارزاده برای استقلال خیلی زحمت کشید و به سختی در مواقع مختلف و حساس از تیم حمایت کرد. اینجا به نمایندگی از همه بازیکنان تیم از تلاش‌های ایشان تشکر و قدردانی می کنم و براشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم . همچنین انتصاب آقای حسنی خو بعنوان مدیرعامل جدید باشگاه را تبریک میگویم. خوشحالم یک مدیر با درایت و لایق استقلالی انتخاب شد و امیدوارم با حضور ایشان و حمایت وزیر محترم و هیات مدیره و تلاش همه ارکان باشگاه روزهای خوبی را برای هواداران رقم بزنیم.

منتظر حضور هواداران عزیز در استادیوم ازادی برای بازی روز جمعه مقابل صنعت نفت هستیم .

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]