واکنش طاهری به شکایت احتمالی ریزه اسپور

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبر احتمال شکایت باشگاه ریزه اسپور از طارمی و رضاییان به فیفا واکنش نشان داد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علی‌اکبر طاهری درباره احتمال شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه از مهدی طارمی و رامین رضاییان اظهار کرد:‌ اگر باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و رامین رضاییان شکایت ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبر احتمال شکایت باشگاه ریزه اسپور از طارمی و رضاییان به فیفا واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علی‌اکبر طاهری درباره احتمال شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه از مهدی طارمی و رامین رضاییان اظهار کرد:‌ اگر باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و رامین رضاییان شکایت کند، تهدیدی برای باشگاه پرسپولیس وجود ندارد و این شکایت مربوط به این دو بازیکن است. 

طاهری افزود: طارمی و رضاییان بازیکنان ما هستند و ما هم با قدرت با کمک کمیته حقوقی و باشگاه از آن‌ها حمایت می‌کنیم تا مشکلی برای این دو بازیکن به وجود نیاید. این دو را بازیکن را بازیکن پرسپولیس می‌دانیم. بنابراین باید از تمام ظرفیت‌هایمان برای حمایت از این دو بازیکن استفاده کنیم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]