واکنش مورینیو به سوال درباره وضعیت شواین اشتایگر؛ من هستم که تصمیم می گیرم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - با وجود انتقادات هفته های اخیر و به خصوص چهره های سرشناس و رسانه های آلمان از رفتار ژوزه مورینیو، سرمربی جدید منچستر یونایتد با هافبک آلمانی این تیم، سرمربی پرتغالی این رفتار را حرفه ای و مرسوم در دنیا قلمداد می کند. به گزارش وبسایت نود، وضعیت شواین اشتایگر در باشگاه منچستر یونتایتد و رفتار این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با وجود انتقادات هفته های اخیر و به خصوص چهره های سرشناس و رسانه های آلمان از رفتار ژوزه مورینیو، سرمربی جدید منچستر یونایتد با هافبک آلمانی این تیم، سرمربی پرتغالی این رفتار را حرفه ای و مرسوم در دنیا قلمداد می کند.

به گزارش وبسایت نود، وضعیت شواین اشتایگر در باشگاه منچستر یونتایتد و رفتار این باشگاه و مربی پرتغالی اش با بازیکن پر افتخار آلمانی در روز های اخیر انتقادات فراوانی را به همراه داشته است. اما ژوزه میرینیو این مسائل را مرسوم در سراسر دنیا خواند و گفت اون انتخاب های محدودی دارد و ناچار به تصمیم گیری است.

به گزارش گل بین الملل، مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی جام خیریه برابر لستر سیتی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او درباره وضعیت شواین اشتایگر پرسیده بود گفت:

چه خبر است؟ همان خبری که همه باشگاه های دنیا است. به این معنی که مربی درباره نفرات تیم خود تصمیم می گیرد و من معمولا تعداد نفرات مشخصی را برای کل فصل انتخاب می کنم و همیشه همینطور بوده. من در شرایط معمول بیست بازیکن و سه دروازه بان را انتخاب می کنم و این کاری است که من در ۱۵ سال اخیر در همه باشگاه هایی که بودم کرده ام. ما بازیکنان زیادی داریم و به همین صورت رقابت زیادی داریم. ما لیگ اروپا را در پیش داریم که می تواند فصل ما را دست خوش تغییرات زیادی کند، ممکن است ۱۵ بازی در آن جام انجام دهیم و هر بازی روز پنجشنبه و از سوی دیگر روز های یکشنبه هم بازی داشته باشیم. امکان سفر های طولانی هم وجود دارد. پس من ناچار به اتخاذ تصمیمی هستم و می خواهم از ۲۳ بازیکن استفاده کنم که باز هم به نظر من زیاد است. موضوع به همین سادگی است، این من هستم که تصمیم می گیرم.

باستین شواین اشتایگر در هفته گذشته ناچار به تخلیه کمد خود در رختکن بازکنان اصلی منچستر یونایتد شد و در حال حاضر با تیم رزرو های این باشگاه تمرین می کند و مورینیو از باشگاه خواسته تا این بازیکن را که دستمزد بسیار بالایی دریافت می کند را به تیم دیگری واگذار کنند.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]