واکنش وزارت ورزش به انتقادات/ با این همه پنهان کاری به جایی رسیده ایم؟

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - سایت وزارت ورزش به انتقادات پیرامون انتشار مبالغ قراردادها واکنش نشان داد. به گزارش وب سایت نود، سایت وزارت ورزش در مطلبی درباره انتشار قرارداد فوتبالیست ها و مربیان نوشت: مردم باید در جریان امور فوتبال قرار بگیرند و پنهان کاری ها در این زمینه هیچ فایده ای ندارد. یک عمر است که ما همه چیز به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سایت وزارت ورزش به انتقادات پیرامون انتشار مبالغ قراردادها واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود، سایت وزارت ورزش در مطلبی درباره انتشار قرارداد فوتبالیست ها و مربیان نوشت: مردم باید در جریان امور فوتبال قرار بگیرند و پنهان کاری ها در این زمینه هیچ فایده ای ندارد. یک عمر است که ما همه چیز به ویژه قراردادهای کلان و گزاف فوتبالی ها را از دید مردم پنهان کرده ایم، خوب به چه نتیجه ای رسیده ایم؟ آیا تونسته ایم تورم موجود در فوتبال را مهار کنیم؟ باشگاه هایی که هرگز به مرحله خود کفایی نرسیده اند و همیشه دست در جیب دولت و بیت المال دارند، ببینید چه هزینه هایی می کنند؟

از وزارت ورزش و جوانان که پیش تر وعده داده بود، قرار دادهای بازیکنان و مربیان تیم های لیگ برتری را منتشر می کند، باید تشکر کرد که این راه را ادامه داد و شعار خود را عملی کرد.

خیلی ها البته می گویند بخشی از این قرار دادها واقعی نیست و شاید باشگاهها قرار دادهایی جداگانه با بازیکنان دارند که البته دارند!

وزارت ورزش می توانست از سازمان لیگ فهرست تمام قرار دادها را بخواهد و آن را منتشر کند. این وعده ای بود که سرانجام عملی شد و اینکه لیستی در اختیار مردم قرار گرفته که خیلی از واقعیتها را منعکس می کند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]