وایگل: خریدهای تازه دورتموند را قوی تر کرده‌ اند

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - بروسیا دورتموند انتهای فصل قبل تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی خود را از دست داد، اما وایگل از حضور بازیکنان تازه خریداری شده این تیم خوشحال است.به گزارش وب سایت رسمی نود، تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی بروسیا دورتموند در فصل نقل و انتقالات، این تیم را ترک کردند اما یولین وایگل از خرید بازیکنان جدید این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بروسیا دورتموند انتهای فصل قبل تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی خود را از دست داد، اما وایگل از حضور بازیکنان تازه خریداری شده این تیم خوشحال است.

به گزارش وب سایت رسمی نود، تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی بروسیا دورتموند در فصل نقل و انتقالات، این تیم را ترک کردند اما یولین وایگل از خرید بازیکنان جدید این تیم بسیار خرسند است. زنبورها تا اینجای فصل نقل و انتقالات با ماریو گوتزه، آندره شورله، رافائل گوئررو و مارک بارترا قراردادامضا کرده‌اند. این بازیکن جوان که با عملکرد درخشانش در فصل گذشته، برای مسابقات یورو به تیم ملی آلمان نیز دعوت شده بود از خریدهای جدید دورتموند بسیار خرسند است.

او در مصاحبه با وبسایت fourfourtwo اعلام کرد: ” بازیکنان جدید باشگاه تمام تلاش خود را برای هماهنگ شدن با ترکیب تیم انجام داده‌اند و تلاش آنها باعث شادابی بیشتر تیم شده‌ است. به عنوان انسان، هریک از خریدهای جدید، انسان‌های فوق‌العاده‌ای هستند و از نظر ورزشی، کاملا مشخص است که توانایی‌های بالایی دارند. با خریدهای جدید باشگاه، ترکیب قدرتمندی از بازیکنان مختلف در اختیار داریم، آنها هم از نظر ورزشی و هم از نظر انسانی فوق العاده هستند.”

وی در ادامه افزود: ” تنها یک فصل از حضور من در این باشگاه می‌گذرد و با این حال در فصل پیش رو باید با تلاش بیشتر، عملکردی بهتر از سال گذشته داشته باشم. فصل گذشته تمام تلاشم را برای باشگاه انجام دادم و هیچ چیز جلودار من نبود. سبک بازی من مشخص است، من دوست دارم تا با پاسهایم موقعیت‌های زیادی برای هم تیمی‌هایم ایجاد کنم، با این حال می‌خواهم بیشتر از اینها پیشرفت کنم تا موقعیت‌های بهتری برای هم تیمی‌هایم ایجاد کنم”
۱۸۹۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]