وبلاگ‌نویسی زنده دیجیاتو: مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۷ سامسونگ، ۱۲ مرداد ساعت ۱۹:۳۰

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
گلکسی نوت ۷، فبلتی که ماه هاست در موردش می شنویم، بالاخره قرار است فردا، ۱۲ مرداد ماه، ساعت ۱۹:۳۰ رسماً از سوی کره ای ها معرفی شود. سامسونگ علاقه زیادی به «سیب بزرگ» دارد و این بار هم تصمیم گرفته تا پرده ها را از گلکسی نوت ۷ در نیویورک کنار بزند؛ شهری که اصلی ترین فروشگاه اپل در آن ...

گلکسی نوت ۷، فبلتی که ماه هاست در موردش می شنویم، بالاخره قرار است فردا، ۱۲ مرداد ماه، ساعت ۱۹:۳۰ رسماً از سوی کره ای ها معرفی شود. سامسونگ علاقه زیادی به «سیب بزرگ» دارد و این بار هم تصمیم گرفته تا پرده ها را از گلکسی نوت ۷ در نیویورک کنار بزند؛ شهری که اصلی ترین فروشگاه اپل در آن جای گرفته است.

اگرچه ظاهر دستگاه و اطلاعات سخت افزاری آن بارها و بارها در فضای مجازی دست به دست شده، ولی به شکل عجیبی، سامسونگ این بار با اعتماد به نفس خاصی پا به میدان گذاشته و حتی می خواهد مراسم معارفه محصولش را به شکل ۳۶۰ درجه استریم کند.

اعتماد به نفس سامسونگ البته طبیعی است چرا که پس از دو سال، بالاخره با گلکسی S7 توانست بخش موبایل خود را به سودی کلان برساند و پاسخی مناسب به انتقادات بدهد.

از شما کاربران عزیز دعوت می کنیم مراسم معارفه گلکسی نوت ۷ را با وبلاگ نویسی زنده دیجاتو به شکل لحظه به لحظه در همین صفحه دنبال کنید. در کنار آن نیز اخبار تکمیلی و مرتبط با این تلفن هوشمند، در صفحه اصلی دیجیاتو قابل دسترس خواهد بود.

این صفحه به صورت خودکار به روز رسانی (Refresh) می شود.

The post وبلاگ‌نویسی زنده دیجیاتو: مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۷ سامسونگ، ۱۲ مرداد ساعت ۱۹:۳۰ appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]