وزارت ارتباطات کماکان می گوید طرح رجیستری حتی به صورت آزمایشی هم اجرا نشده است

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
ضد و نقیض گویی در مورد طرح رجیستری موبایل در میان نهاد های دست اندرکار تمامی ندارد. پس از وعده ی مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص اجرای قطعی طرح رجیستری موبایل از اول مرداد، روز شنبه دوم مرداد، دكتر فرنقی زاد، رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آماده نبودن مقدمات ...

ضد و نقیض گویی در مورد طرح رجیستری موبایل در میان نهاد های دست اندرکار تمامی ندارد. پس از وعده ی مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص اجرای قطعی طرح رجیستری موبایل از اول مرداد، روز شنبه دوم مرداد، دكتر فرنقی زاد، رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آماده نبودن مقدمات اجرای طرح رجیستری خبر داد.

یک روز پس از آن، یعنی یکشنبه سوم مرداد، حسین فلاح جوشقانی، معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اجرای فنی طرح رجیستری گوشی های موبایل به صورت آزمایشی خبر داد.

امروز دوشنبه نیز با وجود ادامه ی اخباری مبنی بر آغاز دوره ی آزمایشی طرح رجیستری و جزئیات اجرایی آن، پیگیری‌ ها از وزارت ارتباطات حاکی از تناقض و ناهماهنگی است.

مسئولین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز امروز اعلام کرده اند طرح رجیستری از روز گذشته برای تعداد محدودی از موبایل های کارمندان اپراتور ایرانسل آغاز شده و امروز برای اپراتور رایتل و فردا برای اپراتور همراه اول نیز اجرا خواهد شد.

اما با پیگیری رسانه ها در خصوص اجرای آزمایشی این طرح از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسئولین این وزارتخانه اعلام کرده اند طبق اعلام قبلی، هنوز نیز مقدمات اجرای این طرح مهیا نیست و حتی پایلوت طرح نیز آغاز نشده است.

The post وزارت ارتباطات کماکان می گوید طرح رجیستری حتی به صورت آزمایشی هم اجرا نشده است appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]