ولخرج ترین باشگاه های جهان در دو سال گذشته؛ منچستری ها در صدر

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم شهر منچستر ولخرج ترین باشگاه های دنیا در تابستان های 16-2015 و 17-2016 بوده اند. به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی با 250.7 و منچستریونایتد با 226.2 میلیون یورو پرهزینه ترین باشگاه های فوتبال جهان در دو تابستان گذشته از نظر خرید بازیکن بوده اند. یوونتوس با 203.1 ، اتلتیکومادرید با 184.3 و لیورپول با ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دو تیم شهر منچستر ولخرج ترین باشگاه های دنیا در تابستان های ۱۶-۲۰۱۵ و ۱۷-۲۰۱۶ بوده اند.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی با ۲۵۰٫۷ و منچستریونایتد با ۲۲۶٫۲ میلیون یورو پرهزینه ترین باشگاه های فوتبال جهان در دو تابستان گذشته از نظر خرید بازیکن بوده اند. یوونتوس با ۲۰۳٫۱ ، اتلتیکومادرید با ۱۸۴٫۳ و لیورپول با ۱۷۸٫۵ میلیون یورو در رده های بعدی هستند.

پاریسن ژرمن (۱۶۶٫۷)، چلسی (۱۶۵٫۳)، بایرن مونیخ (۱۶۱٫۵)، رم (۱۵۶٫۷)، والنسیا (۱۵۳٫۵) در رده های ششم تا دهم قرار گرفته اند. بارسلونا و رئال مادرید به عنوان دو قدرت برتر  فوتبال اروپا در رده های چهاردهم و شانزدهم جای دارند. کاتالان ها ۱۳۰٫۷ میلیون یورو هزینه کردند و مادریدی ها ۱۱۵٫۵ میلیون یورو. تنها تیم آسیایی حاضر در لیست جیانگسو سونینگ از لیگ چین است که تیکشیرا و رامیرز را خرید و در مجموع ۱۱۶ میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه کرده است.

۱۱۴۰

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]