ونگر: گواردیولا می‌تواند به منچسترسیتی برای رقابت با تیم‌های بزرگ کمک کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی آرسنال اعتقاد دارد منچسترسیتی برای رقابت با تیم های بزرگ انگلیس تصمیم به استخدام پپ گواردیولا گرفته است. به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در آستانه دیدار دوستانه روز یکشنبه تیمش مقابل منچسترسیتی درباره حضور پپ گواردیولا در این تیم و همچنین آمادگی تیمش در 6 روز مانده به آغاز فصل جدید لیگ برتر انگلیس ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی آرسنال اعتقاد دارد منچسترسیتی برای رقابت با تیم های بزرگ انگلیس تصمیم به استخدام پپ گواردیولا گرفته است.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر در آستانه دیدار دوستانه روز یکشنبه تیمش مقابل منچسترسیتی درباره حضور پپ گواردیولا در این تیم و همچنین آمادگی تیمش در ۶ روز مانده به آغاز فصل جدید لیگ برتر انگلیس به وبسایت رسمی باشگاه آرسنال گفته:

اگر منچسترسیتی تصمیم گرفته پپ گواردیولا را به عنوان سرمربی خودش انتخاب کرده مطمئنا به این خاطر است که آن ها از مشکل شان مقابل تیم های بزرگ آگاه هستند. فصل پیش واقعا برای من تعجب برانگیز بود چون همه می دانستند پیگرینی در انتهای فصل جدا می شود. این مسئله کار آن ها را دشوارتر کرد.

برای پیگرینی احترام زیادی قائل هستم، او عملکرد خوبی در منچسترسیتی داشت. البته فصل پیش شرایط دشوار بود چون همه از رفتنش باخبر بودند.

یورو ۲۰۱۶ یک مقدار کار ما را سخت کرده چون من به بازیکنانی که در این رقابت ها بازی کردند استراحت دادم. منچسترسیتی نسبت به ما یک یا دو بازی دوستانه کمتری انجام داده چون بازی آن ها مقابل منچستریونایتد لغو شد. البته فکر نمی کنم این مسئله تغییری ایجاد کند چون در پیش فصل مدت زمان آماده سازی اهمیت بیشتری نسبت به تعداد بازی های دوستانه دارد.

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]