وولفسبورگ درکسلر را نقره داغ کرد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - پس از خروج یولیان دراکسلر بازیکن ارزشمند و ملی پوش وولفسبورگ از اردوی این تیم در بازی تدارکاتی روز پنجشنبه گذشته مقابل مالمو سوئد، باشگاه آلمانی این بازیکن را به علت رفتار ناپسند جریمه کرد.به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، پس از مصاحبه جنجالی دراکسلر با روزنامه بیلد و ادعادی خروج از وولفسبورگ، این باشگاه یک ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پس از خروج یولیان دراکسلر بازیکن ارزشمند و ملی پوش وولفسبورگ از اردوی این تیم در بازی تدارکاتی روز پنجشنبه گذشته مقابل مالمو سوئد، باشگاه آلمانی این بازیکن را به علت رفتار ناپسند جریمه کرد.

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، پس از مصاحبه جنجالی دراکسلر با روزنامه بیلد و ادعادی خروج از وولفسبورگ، این باشگاه یک بیانیه رسمی را صادر کرده و خبر جدایی بازیکن ارزشمند خود را نادرست دانست. اکنون روزنامه بیلد خبر داده که پس از کنار گذاشته شدن دراکسلر از اردوی سوئد، مسئولان باشگاه وولفسبورگ تصمیم به جریمه وی در ازای مبلغ ۵۸ هزار پوند گرفته اند. دراکسلر تا سال ۲۰۲۰ با گرگ ها قرارداد دارد و تصمیم به فروش او فقط باید توسط باشگاه وولفسبورگ اتخاذ گردد. گفتنی است که باشگاه های آرسنال و اورتون جدی تریم مشتری های دراکسلر هستند.
۴۴۶۴

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]