وکیل طارمی: شکایت ریزه اسپور از پرسپولیسی ها به فیفا مطرح نیست

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - وکیل مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به خبر شکایت باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و رامین رضاییان به فیفا گفت چنین چیزی به دست ما نرسیده است. به گزارش وبسایت نود، روز گذشته یک سایت ترکیه ای ضمن اعلام خبر جدایی رامین رضاییان از تیم فوتبال ریزه اسپور از ترس کودتای ترکیه تاکید کرد باشگاه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – وکیل مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به خبر شکایت باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و رامین رضاییان به فیفا گفت چنین چیزی به دست ما نرسیده است.

به گزارش وبسایت نود، روز گذشته یک سایت ترکیه ای ضمن اعلام خبر جدایی رامین رضاییان از تیم فوتبال ریزه اسپور از ترس کودتای ترکیه تاکید کرد باشگاه ترک فیفا را در جریان این موضوع قرار داده است و این مساله با عنوان شکایت باشگاه ریزه اسپور از دو بازیکن ایرانی در رسانه های داخلی منتشر شد.

وکیل مهدی طارمی در گفتگو با سایت برنامه نود در واکنش به این خبر اعلام کرد: هیچ نامه ای درباره طارمی به دست ما یا باشگاه پرسپولیس نرسیده و اگر شکایتی صورت بگیرد قطعا نامه آن از سوی فیفا برای باشگاه ارسال می شود.

ابراهیمی ادامه داد: چون چنین نامه ای در اختیار ما قرار نگرفته نمی توانم به استناد خبر رسانه های ترکیه مبنی بر این که باشگاه قصد شکایت دارد صحبت کنم.

وکیل طارمی افزود: ما با بررسی همه جوانب تصمیم گرفتیم و اقدام انجام شده قانونی بود. بیشتر از این توضیح نمی دهم چون دفاعیات ما باید محفوظ بماند و اگر بخواهیم همه چیز را در رسانه ها عنوان کنیم درست کنیم.

وی در پایان درباره وضعیت رامین رضاییان گفت: درباره او بنده اطلاعی ندارم و در این باره صحبت نمی کنم. مهدی طارمی کار خودش را انجام می دهد و تاکید می کنم ما همه جوانب را بررسی کردیم و چنین تصمیمی گرفتیم.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]