ویسی: حاج صفی را آوردیم تا هواداران را خوشحال کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان با انتقاد از انتشار قراردادهای فوتبالیست‌ها گفت: با این کار فوتبالیست‌ها را در چشم مردم بد کرده‌اند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران ، گفت: برای نفت احترام زیادی قائل هستیم، اما با این حال تمام تلاشمان ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال سپاهان با انتقاد از انتشار قراردادهای فوتبالیست‌ها گفت: با این کار فوتبالیست‌ها را در چشم مردم بد کرده‌اند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران ، گفت: برای نفت احترام زیادی قائل هستیم، اما با این حال تمام تلاشمان را می‌کنیم که هر سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

در ادامه خبرنگاری از ویسی درباره امضای پیش قرارداد با احسان حاج صفی پرسید که وی پاسخ داد: ما می خواستیم با انجام دو کار مردم اصفهان را خوشحال کنیم. اول برگرداندن محرم نوید کیا و دوم آوردن حاج صفی که خواسته مردم بود. دیروز (شنبه) هم در جلسه‌ای که با هیات مدیره داشتم گفتم که حاضرم آنها از قرارداد من کم کنند و در عوض حاج صفی را بیاورند.

ویسی درباره سرنوشت بازیکن دو رگه ای که قرار بود به سپاهان بپیوندد، هم گفت: ما از وضعیت خدمت او خبر نداشته‌ایم و حالا متوجه شده ایم که سرباز است و باید در یک تیم نظامی بازی کند یا شرایطش را مشخص کند. ضمن این که وقتی حاج صفی آمد دیگر  بحث آن بازیکن تمام شد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره هدفگذاری‌اش در فصل جدید، افزود:  هدف باشگاه این بود که خون جدیدی به باشگاه تزریق کند و همین طور هزینه‌ها را کاهش دهد. ما تلاش می‌کنیم و خدا هم کمک می‌کند و اگر مردم پشت سر ما باشند به هدفمان می رسیم.

ویسی درباره انتشار قراردادهای فوتبالیست‌ها هم گفت: روزی در مراسم سخنرانی یک نامزد مجلس شورای اسلامی شرکت کردم، پیرمردی از او پرسید که چقدر حقوق می‌گیرد؟ آن نامزد پاسخ داد خودت چقدر از برنج کاری یا برداشت گندم درآمد داری؟ هر کسی حقوقی دارد و نمی‌شود گفت که چرا یک جراح رباط در تهران  15 میلیون می‌گیرد و یک جراح در اهواز یک میلیون تومان!

او اضافه‌ کرد: آقای جلالی حرف خوبی می زد. من هم مثل او هستم و در تیم‌های مختلف پول نگرفته‌ام ، ولی مالیات داده‌ام. فقط استقلال خوزستان پول من را کامل داد ضمن این که هیچ بازیکنی در فوتبال ایران تمام پولش را نمی‌گیرد. مگر این که خیلی زرنگ باشد و یا باشگاهش مثل استقلال خوزستان با حساب و کتاب باشد. آنها فقط اصل قرارداد را منتشر می کنند و با این کار فوتبالیست‌ها در فکر مردم بد می‌شوند.

سرمربی سپاهان ادامه داد: مثلا می‌گویند فلان مربی ۵۰۰ میلیون گرفته است. آیا واقعا این پول را گرفته است؟ از طرفی دیگر ما عقل و منطق هم داریم. من هیچ وقت به باشگاه سپاهان نمی‌گویم که مثلا امیر قلعه‌نویی اینقدر گرفته، چرا من اینقدر بگیرم؟ به هر حال بین مربیان تفاوت وجود دارد. نکته بعدی همان نکته‌ای است که اشاره کردم. این فیش‌های حقوقی اعلام شده و عده‌ای آن پول را گرفته بودند ولی ما که قراردادمان را نمی‌گیریم مثلا اگر مرا از سپاهان اخراج کنند عمرا به من پولم را نمی‌دهند. شفاف‌سازی خیلی خوب است ولی باید به این توجه شود که من پولی گرفته‌ام که مالیاتش را بدهم؟ الان من به خاطر قراردادم با پیکان ممنوع‌الخروجم این در حالی است که پولی نگرفته‌ام که مالیاتش را بدهم.

ویسی ادامه داد: من می‌روم تمرینات تیم‌های مختلف را نگاه می‌کنم. میل به پیشرفت دارم. خود شما خبرنگاران برخی‌هایتان دوست دارید سردبیر شوید ولی برخی از شما هم به شرایطش قانع است. در مربیگری هم این مساله وجود دارد.

سرمربی سپاهان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا زیرمیزی در فوتبال ایران وجود دارد چرا که عده‌ای می‌گویند چنین چیزی وجود ندارد؟ بیان کرد: دروغ است، خودتان را قاضی کنید. بازیکنی بوده که ۱۰۰ تا تیم دنبالش بودند ولی الان اعلام شده قراردادش از بازیکن ذخیره آن تیم کمتر است. یا بازیکنی بوده که ما خودمان دنبالش بودیم ولی زیر قیمتی که ما به او گفته‌ایم به تیم دیگر رفته است. متاسفانه زیرمیزی صددرصد درست است.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]