ویژگی امنیتی Samsung Pass معرفی شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
همانطور که انتظارش می رفت، گلکسی نوت 7 به اسکنر عنبیه چشم مجهز است و سامسونگ این مسئله را در رویداد آنپکد 2016 رسما اعلام کرد. برخلاف آنچه که فکر می کنید، اسکنر عنبیه چشم صرفا برای آنلاک کردن موبایل نیست. این کمپانی کره ای در کنار گلکسی نوت 7 از سیستم امنیتی جدیدی به نام Samsung Pass نیز رونمایی کرد ...

همانطور که انتظارش می رفت، گلکسی نوت ۷ به اسکنر عنبیه چشم مجهز است و سامسونگ این مسئله را در رویداد آنپکد ۲۰۱۶ رسما اعلام کرد. برخلاف آنچه که فکر می کنید، اسکنر عنبیه چشم صرفا برای آنلاک کردن موبایل نیست.

این کمپانی کره ای در کنار گلکسی نوت ۷ از سیستم امنیتی جدیدی به نام Samsung Pass نیز رونمایی کرد که به شما اجازه می دهد تا با چشمان خودتان امنیت تان را تامین کنید. در حال حاضر چندین بانک آمریکایی و شرکت دیگر از این قابلیت بهره می برند.

گفته می شود که اسکنر عنبیه چشم از ۵ سال پیش تاکنون در دست تولید بوده و کاربر می تواند با قفل کردن بخش های خاصی از تلفن خود مثل گالری تصاویر یا اپلیکیشنی خاص، امنیت بیشتری برای خود به ارمغان آورد.

اطلاعات بیشتری در دسترس نیست اما به هر حال این قابلیت جدید می تواند جایگزین مناسبی برای سنسور اثر انگشت، پترن ها و عددها باشد. باید دید که تلفن در عمل چگونه عمل خواهد کرد یا خیر.

The post ویژگی امنیتی Samsung Pass معرفی شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]