پارک های آبی مشهد

۱۳۹۵-۱۲-۲۲
در مشهد چندین مجموعه و پارک آبی تا به حال احداث گردیده است . این مجموعه ها و پارک های آبی که با الگو برداری از نمونه های خارجی از جمله پارک آبی دبی الگو برداری شده است مجموعه ای بسیار جذاب است و خود عاملی برای جذب توریست در مشهد است . در مشهد چندین مجموعه آبی ساخته شده ...

در مشهد چندین مجموعه و پارک آبی تا به حال احداث گردیده است . این مجموعه ها و پارک های آبی که با الگو برداری از نمونه های خارجی از جمله پارک آبی دبی الگو برداری شده است مجموعه ای بسیار جذاب است و خود عاملی برای جذب توریست در مشهد است . در مشهد چندین مجموعه آبی ساخته شده است که به تفصیل ان ها را نام می بریم و معرفی می کنیم .

بعد از اقامت در هتل آپارتمان مشهد می رویمبه سراغ اولین مجموعه ابی مشهد یعنی موج های ابی مشهد یا به عبارتی سرزمین موج های خروشان  . .  این مجموعه ابی که در اصل اولین مجموعه ابی مشهد هست چندین سال پیش ساخته شد و استقبال خوبی از ان شده بود . در این مجموعه ابی رایدهای مختلفی قرار گرفته مثل انواع سرسره ها و رودخانه و یک استخر موج که مثل دریا موج میاد . این مجموعه سونا و جکوزی هم دارد .

بعد از این مجموعه می رویم سراغ پارک ابی ایرانیان . . . پارک ابی ایرانیان که مثل سرزمین موج های ابی در منطقه قاسم اباد یا همان شهرک غرب مشهد واقع گردیده نیز جذابیت های خاص خود را دارد . یک مقدار مدل سرسره هایش فرق می کند اما پایه و اساس یا اصطلاحا کانستراکشنش همان است . البته قبل از این مسائل توریستی و گردشگری از رزرو هتل مشهد غافل نباید بشیم.

بعد از پارک آبی ایرانیان موج های ساحلی افتاب واقع در میدان الماس شرق یا میدان سپاد است . این مجموعه ابی که کنار بازار بزرگ وصال و الماس شرق واقع گردیده است یکی از بهترین مجموعه های ابی ایران است .. . .  خیلی جذابه  . . . توصیه می کنم حتما برید و لذب ببرید . . .  در ضمن قسمت استخرش خصوصی هست و باید کارت تهیه کنید و حالت وی ای پی هست .

مجموعه ابی دیگر مشهد سرزمین موج های خروشان طرقبه هست . این مجموعه که بزرگترین مجموعه ابی مشهد هست در دو قسمت مجزا برای بانوان و اقایان ساخته شده که همزمان هم بانوان و هم اقایان می توانند استفاده کنند از این مجموعه و خب خیلی بزرگه خیلی هم خوبه فقط یکم خطرناکه یکم شلوغه . . .  ولی در کل خوبه . . .  آسانسور داره بقیه مجموعه ها اسانسور نداره

و در پایان خلاصه بگم اگر خواستین از این مجموعه ها استفاده کنید باید در مشهد هتل رزرو کنید .

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]