پاستوره: عاشق بازی در سری آ هستم

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک سابق پالرمو طی مصاحبه ای با کوریره دلو اسپورت از علاقه خود برای حضور در سری آ گفت. به گزارش سایت نود، خاویر پاستوره گفت تا جایی که بتوانم بازی های سری آ را می بینم. سال های بسیار خوبی در سری آ و فوتبال ایتالیا پشت سر گذاشتم و خاطراتی از همان سالها دارم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک سابق پالرمو طی مصاحبه ای با کوریره دلو اسپورت از علاقه خود برای حضور در سری آ گفت.

به گزارش سایت نود، خاویر پاستوره گفت تا جایی که بتوانم بازی های سری آ را می بینم. سال های بسیار خوبی در سری آ و فوتبال ایتالیا پشت سر گذاشتم و خاطراتی از همان سالها دارم که محال است آنها را فراموش کنم. در همین کشور بود که با همسرم آشنا شدم. من دو فصل بسیار خوب را در سری آ پشت سر گذاشتم و در این دو فصل چیزهای زیادی یاد گرفتم که باعث شد امروز در چنین جایگاهی حضور داشته باشم. اگر امروز در تیمی مثل پاری سن ژرمن بازی می کنم به خاطر همبازی، مربیان و مدیران خوبی است که در تیم پالرمو داشتم.

پاستوره در ادامه به این مسئله اشاره می کند که پس از ترک پالرمو می توانسته به بازی در ایتالیا ادامه دهد: میلان، اینتر و رم همگی خواهان عقد قرارداد با من بودند اما مسئولان باشگاه مبلغ زیادی را برای فروش من تعیین کرده بودند که کمتر تیمی در سری آ می توانست چنین مبلغی را پرداخت کند. پس تیم پاری سن ژرمن برای خرید من اقدام کرد. البته زمانی که بازی های زیادی در این تیم انجام نمی دادم، باشگاه یوونتوس در مورد وضعیت من پرسید و این که آیا قصد ترک این باشگاه را دارم یا خیر؛ وقتی که باشگاه بزرگی برای ارائه پیشنهاد به شما اقدام می کند، حقیقت اینست که باعث غرور و افتخار شما می شود. شاید پس از حضور در پاریس به آنجا رفتم. هیچ کس از آینده خود خبر ندارد.

پاستوره در پایان در مورد مارکو وراتی اینگونه گفت: برای من او بهترین هافبک جهان است، اکنون او مصدوم است و امیدوارم که هرچه زودتر به روزهای خوب خودش بازگردد. او به گونه ای بازی می کند که انگار بسیار باتجربه است و قبلاً هم در تیم های بارسا یا رئال بازی کرده است.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]