پاسخ وکیل روستوف به ادعای روبین‌کازان؛ بازگشت آزمون امکان‌پذیر نیست

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  وکیل حقوق ورزشی که پرونده مهاجم ایرانی تیم روستوف در فیفا را بر عهده دارد، به دنبال شکایت باشگاه روبین کازان به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا گفت: بازگشت آزمون به روبین‌کازان امکان پذیر نیست.به گزارش وبسایت نود ، سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی با رأی فیفا توانست دوباره به تیم روستوف بازگردد و ضمن عقد قرارداد ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  وکیل حقوق ورزشی که پرونده مهاجم ایرانی تیم روستوف در فیفا را بر عهده دارد، به دنبال شکایت باشگاه روبین کازان به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا گفت: بازگشت آزمون به روبین‌کازان امکان پذیر نیست.

به گزارش وبسایت نود ، سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی با رأی فیفا توانست دوباره به تیم روستوف بازگردد و ضمن عقد قرارداد جدید دو ساله در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر روسیه با پیراهن این تیم به میدان برود.

در این میان باشگاه روبین‌کازان روسیه دوباره ادعای داشتن قرارداد با سردار آزمون را دارد و شکایتی نیز به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا ارائه کرده است.

میکائیل پروکوپتس، وکیل مطرح ورزشی روسیه که از ۱۰ سال قبل تاکنون مشاور حقوقی قربان بردیف، سرمربی ترکمنستانی تیم روستوف است، پرونده شکایت از آزمون به فیفا را بر عهده دارد. پروکوپتیس در خصوص اخبار رسانه های ورزشی روسیه مبنی بر احتمال بازگشت دوباره سردار آزمون به روبین کازان با تصمیم فیفا گفت: این اتفاق امکان‌پذیر نیست و فیفا رأی به حضور آزمون در تیم روستوف داده است. فدراسیون فوتبال روسیه نیز پس از این رای قرارداد جدید آزمون با روستوف را به ثبت رساند و او توانست در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر روسیه به میدان برود.

وی عنوان کرد: سردار آزمون برای تیم روستوف بازی خواهد کرد و مسائل باقی مانده او با باشگاه روبین‌کازان  حل و فصل خواهد شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]