پانادیچ: جانشین لوبانف جزو اسرار باشگاه است

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: بیرانوند در برابر سایپا چند موقعیت خوب از حریف گرفت. به گزارش وبسایت نود ،‌ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس بعد از تمرین امروز در جمع خبرنگاران درباره عملکرد علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش پرسپولیس در هفته نخست برابر سایپا گفت: عملکرد بیرانوند در هفته نخست خیلی خوب بود. او در برابر سایپا ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: بیرانوند در برابر سایپا چند موقعیت خوب از حریف گرفت.

به گزارش وبسایت نود ،‌ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس بعد از تمرین امروز در جمع خبرنگاران درباره عملکرد علیرضا بیرانوند گلر ملی پوش پرسپولیس در هفته نخست برابر سایپا گفت: عملکرد بیرانوند در هفته نخست خیلی خوب بود. او در برابر سایپا کلین شیت کرد و نمره قبولی گرفت. چند سیو خوب روی ارسال‌ها داشت و چند موقعیت از حریف گرفت.

پانادیچ درباره جدایی لوبانف دروازه‌بان ازبکستانی پرسپولیس و اینکه او بابت نیمکت نشینی‌اش ناراحت بوده و به این دلیل جدا شده گفت: لوبانف به هیچ عنوان از شرایطش ناراضی و ناراحت نبود. او به نیمکت‌نشینی هیچ اعتراضی نداشت چون یک بازیکن حرفه‌ای بود. واقعیت آن است که او دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان بود و اگر کماکان نیمکت‌نشینی‌اش در پرسپولیس ادامه داشت، جایگاه خود را در تیم ملی از دست می‌داد و این در دنیای فوتبال کاملا منطقی و حرفه‌ای است. ما درون دروازه گلر تیم ملی ایران را داریم و بدیهی است که باید او بازی کند بنابراین با شرایط تصمیم گرفت از ما جدا شود. 

مربی گلرهای پرسپولیس در ادامه درباره جانشین لوبانوف و اینکه دروازه‌بان بعدی پرسپولیس داخلی یا خارجی خواهد بود گفت: این مساله جزو اسرار باشگاه است و الان وقت آن نیست که درباره آن صحبت کنیم و حتی در همین حد بگویم که چند گزینه داریم که در حال بررسی آنها هستیم، هواداران نگران نباشند حتما یک گلر خوب جذب می‌کنیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]