پایان ماه‌ها انتظار؛ المپیک ۲۰۱۶ ریو رسما آغاز شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از ماه‌ها انتظار، حاشیه‌های باورنکردنی و ماجراهای زیاد المپیک 2016 ریو بالاخره آغاز شد. به گزارش سایت نود، مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها، در استادیوم مارکانای شهر ریو درحال برگزاری است. گزارش‌ها از درگیری پلیس با مخالفان برگزاری رقابت‌ها حکایت دارند. چند ساعت قبل از آغاز مراسم هم خبر رسید دو ورزشکار یونانی و قبرسی به دلیل ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بعد از ماه‌ها انتظار، حاشیه‌های باورنکردنی و ماجراهای زیاد المپیک ۲۰۱۶ ریو بالاخره آغاز شد.

به گزارش سایت نود، مراسم افتتاحیه این رقابت‌ها، در استادیوم مارکانای شهر ریو درحال برگزاری است. گزارش‌ها از درگیری پلیس با مخالفان برگزاری رقابت‌ها حکایت دارند. چند ساعت قبل از آغاز مراسم هم خبر رسید دو ورزشکار یونانی و قبرسی به دلیل دوپینگ از دهکده بازی‌ها اخراج شده‌اند. 

درحالی که قرار بو پله اسطوره فوتبال برزیل مشعل المپیک را روشن کند، مهاجم سابق تیم ملی برزیل به دلیل کسالت از انجام این کار انصراف داد. کمیته برگزرای رقابت‌ها هم یکی از اسطوره‌های تنیس این کشور را جایگزین پله کرد. 

با نورپردازی زیبایی ابتدا دریا، سپس موجوات اولیه و بعد از آن جنگل و پرندگان در زمین ورزشگاه تشکیل شد. این قسمت مراسم  اشاره به سالیان بسیار دور دارد. در این نمایش تاریخ برزیل را به نمایش در آوردند.

پایان ماه‌ها انتظار؛ المپیک 2016 ریو رسما آغاز شد

بومیان مشغول زندگی بودند که افرادی با کشتی وارد سرزمین آنها شدند. سپس چرخ‎هایی به نمایش درآمد. نورپردازی افتتاحیه بارزترین نکته این مراسم است. پس از نمایش چرخ‎ها ساختمان‎های از دل زمین بیرون آمدند.

هواپیمایی قدیمی در استادیوم به پرواز درآمد و سپس به سمت مجسمه بزرگ شهر ریو رفت.

مراسم افتتاحیه درحال برگزاری است.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]