پایان نیمه اول:سایپا صفر – پرسپولیس صفر

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
سایت رسمی برنامه نود- دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا با نتیجه 0-0 در جریان است. به گزارش وب سایت نود، سرخ پوشان در اولین بازی خود در لیگ شانزدهم در ورزشگاه تختی تهران به مصاف سایپا می روند. تیم پرسپولیس در نخستین دیدار فصل خود مقابل سایپا با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، حسین ماهینی، ...

سایت رسمی برنامه نود- دیدار تیم های پرسپولیس و سایپا با نتیجه ۰-۰ در جریان است.

به گزارش وب سایت نود، سرخ پوشان در اولین بازی خود در لیگ شانزدهم در ورزشگاه تختی تهران به مصاف سایپا می روند.

تیم پرسپولیس در نخستین دیدار فصل خود مقابل سایپا با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری و علی علیپور به میدان می رود.

شاگردان فرکی با ترکیب الساندرو، سیامک کوروشی، حامد شیری، سعید لطفی، آنتونی لوپز، ابراهیم صادقی، روزبه شاه علیدوست، امید خالدی، علی زینالی، مهدی ترابی و غلامرضا رضایی به میدن آمده است.

 

 دقایق حساس:

دقیقه ۹: ارسال از قلب خط دفاع برای علیپور ارسال شد و این بازیکن با ضربه سر توپ رو به وحید امیری رساند و با تصمیم اشتباه امیری این رصت از دست رفت.

دقیقه ۱۰: ضربه سر احمدزاده به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲: ارسال پاس اشتباه از سوی بیرانوند باعث ایجاد فرصت برای سایپا شد اما مدافعان پرسپولیس این خطر را دفع کردند.

دقیقه ۲۳: ضربه راه دور فرشاد احمدزاده با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲: علی علیپور در حالی که سیامک کوروشی به دنبال مشایعت توپ به اوت بود توپ را گرفت و در مصاف تک به تک با جونیور و در زاویه بسته آن را به دست دروازه بان کوبید.

دقیقه ۴۴: ارسال زمینی غلامرضا رضایی توسط حسینی به کرنر فرستاده شد.

 

 

 

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]