پدرو: آزار هنوز می‌تواند به سطح مسی برسد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - وینگر اسپانیایی چلسی اعتقاد دارد که ادن آزار می تواند به سطح لیونل مسی برسد. به گزارش وبسایت نود، پدرو که سابقه بازی در کنار لیونل مسی را در بارسلونا دارد درباره ادن آزار بلژیکی که فصل خوبی را سپری نکرد به نشریه Standard Sport گفته:"مسی هوز بهترین بازیکن دنیا است و واقعا نسبت به بقیه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – وینگر اسپانیایی چلسی اعتقاد دارد که ادن آزار می تواند به سطح لیونل مسی برسد.

به گزارش وبسایت نود، پدرو که سابقه بازی در کنار لیونل مسی را در بارسلونا دارد درباره ادن آزار بلژیکی که فصل خوبی را سپری نکرد به نشریه Standard Sport گفته:”مسی هوز بهترین بازیکن دنیا است و واقعا نسبت به بقیه بازیکنان در سطح دیگری است.

اما آزار هم بازیکن بسیار خوبی است و تکنیک عالی دارد. او هنوز جوان است و جا برای پیشرفت دارد. آزار می تواند به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شود. مقایسه بازیکنان با مسی دشوار است اما آزار تمام توانایی های لازم برای مقایسه شدن با مسی را دارد.

او توانایی رقم زدن تفاوت ها را دارد. زمانی که لحظات جادویی خلق می کند، مقایسه کردنش با مسی آسان است. همه باید صبور باشند و فصل پیش را فراموش کنند. آزار هم مثل مسی، رونالدو و نیمار فشار زیادی را تحمل می کند. او ثابت کرده که می تواند با این فشار کنار بیاید.”

۲۰۳۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]