پدرو به لیست ۱۸ نفره سپاهان رسید

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن برزیلی سپاهان پس از رفع مصدومیت به لیست ۱۸ نفره تیمش برای دیدار با استقلال خوزستان رسید. به گزارش وبسایت نود، پدرو هنریکه بازیکن جدید برزیلی سپاهان که در قبل از آغاز فصل و در دیدارهای تدارکاتی این تیم مصدوم شد با رفع مصدومیت کامل می‌تواند زردپوشان سپاهانی را از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن برزیلی سپاهان پس از رفع مصدومیت به لیست ۱۸ نفره تیمش برای دیدار با استقلال خوزستان رسید.
 
به گزارش وبسایت نود، پدرو هنریکه بازیکن جدید برزیلی سپاهان که در قبل از آغاز فصل و در دیدارهای تدارکاتی این تیم مصدوم شد با رفع مصدومیت کامل می‌تواند زردپوشان سپاهانی را از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر همراهی کند.سپاهان شنبه با استقلال خوزستان دیدار می‌کند و در صورت صلاحدید ویسی، پدرو می‌تواند حتی در ترکیب اصلی سپاهان برای دیدار با تیم خوزستانی به میدان برود.

پس از اینکه باشگاه سپاهان موفق شد احسان حاج‌صفی را به خدمت بگیرد لیست ۱۸ نفره بازیکنان بزرگسال این تیم پر شد.این در حالی است که در این لیست همچنان نام بازیکنانی مانند عقیلی، قاعدی‌فر و پادوانی که از سال‌های قبل با این باشگاه قرارداد داشتند به چشم می‌خورد و در صورتی که سپاهان بخواهد بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد، باید یکی از ۳ بازیکن فوق قراردادش را با تیم اصفهانی فسخ کند.

البته دنیل نوروزی نیز در این لیست نامش دیده نمی‌شود و به نظر می‌رسد اگر مشکل سربازی این بازیکن حل نشود، به زودی وی به دانمارک بازخواهد گشت. در این خصوص روز گذشته باقریان مدیرعامل سپاهان با مدیربرنامه‌های این بازیکن جلسه‌ای را برگزار کرده و یک بار دیگر این بازیکن فرصت پیدا کرد تا طی روزهای آینده مدارک خود برای ثبت قرارداد با سپاهان را ارائه کند.

۱۱۴۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]