پرسپولیس گولچ را نمی خواهد یا پول ندارد؟

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - با پایان مهلت پرداخت مبلغ رضایتنامه آنتونی گولچ مدافع خارجی تیم فوتبال پرسپولیس، این باشگاه هنوز اقدامی برای تسویه بدهی خود انجام نداده است. به گزارش وبسایت نود، باشگاه پرسپولیس در فصل جاری یک مدافع استرالیایی از تیم فوتبال شریف مولداوی جذب کرد و متعهد شد برای دریافت رضایتنامه این بازیکن 100 هزار دلار پرداخت کند. با این ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با پایان مهلت پرداخت مبلغ رضایتنامه آنتونی گولچ مدافع خارجی تیم فوتبال پرسپولیس، این باشگاه هنوز اقدامی برای تسویه بدهی خود انجام نداده است.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه پرسپولیس در فصل جاری یک مدافع استرالیایی از تیم فوتبال شریف مولداوی جذب کرد و متعهد شد برای دریافت رضایتنامه این بازیکن ۱۰۰ هزار دلار پرداخت کند.

با این حال پرسپولیسی ها هنوز نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام نکرده اند و مهلت پرداخت مبلغ رضایتنامه براساس توافق دو باشگاه به پایان رسیده است. طبق اطلاعات خبرنگار نود بیش از یک هفته از پایان مهلت پرداخت بدهی باشگاه پرسپولیس گذشته و هر روز که پرداخت این مبلغ به تاخیر بیفتد مبلغ جریمه ای به آن اضافه می شود.

باشگاه پرسپولیس هنوز برای صدور ITC این بازیکن درخواستی نداده چراکه ابتدا باید مبلغ ۱۰۰ هزار رضایتنامه این بازیکن را پرداخت کند که اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

از طرفی برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس  با وجود کمبود بازیکن دفاعی در هیچ کدام از بازی های تدارکاتی پیش فصل در اردوی اوکراین و تهران این مدافع کروات – استرالیایی را در ترکیب اصلی تیمش به میدان نفرستاد و از زوج محمد انصاری در کنار سیدجلال حسینی در مرکز خط دفاعی استفاده کرد تا گولچ یک نیمکت نشین محض باشد.

باید دید دلیل تاخیر پرسپولسی ها نداشتن نقدینگی است یا عدم تمایل به حفظ گولچ. گفته می شود احتمال این که طی روزهای آینده این مبلغ پرداخت شود وجود دارد و رضایتنامه و ITC این بازیکن صادر می شود در غیر این صورت این فرضیه به اثبات می‌رسد که پرسپولیسی ها اعتقادی به این مدافع دوملیتی ندارند و قرار نیست انتقال او به این تیم نهایی شود.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]