پسر مرحوم سبزی مربی نونهالان پرسپولیس شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - کادرفنی جدید تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس انتخاب شد و فرامرز سلطانی به عنوان سرمربی و شهرام سبزی به عنوان مربی در این تیم مشغول به فعالیت شدند. به گزارش وبسایت نود، با اعلام مصطفی قنبرپور مدیر جدید آکادمی باشگاه پرسپولیس فرامرز سلطانی پیشکسوت باشگاه عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس انتخاب شد. شهرام شبزی فرزند زنده یاد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کادرفنی جدید تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس انتخاب شد و فرامرز سلطانی به عنوان سرمربی و شهرام سبزی به عنوان مربی در این تیم مشغول به فعالیت شدند.

به گزارش وبسایت نود، با اعلام مصطفی قنبرپور مدیر جدید آکادمی باشگاه پرسپولیس فرامرز سلطانی پیشکسوت باشگاه عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس انتخاب شد.

شهرام شبزی فرزند زنده یاد مجید سبزی که دارای مدرک مربی گری B و C آسیا است به عنوان مربی تیم انتخاب شده و در کنار مجید غفاری کمک های این تیم را تشکیل خواهند داد.

شهرام سبزی که در سال های گذشته با صلاحدید باشگاه پرسپولیس جایی در تیم های پایه پرسپولیس نداشت به واسطه نسبت خانوادگی با حاجیلو پیشکسوت استقلال در تیم های پایه این باشگاه فعالیت داشت.

سبزی با تشکر از انتخاب طاهری و قنبرپور در گفتگو با سایت نود اعلام کرد: خوشحالم که من را فراموش نکرده اند. آقای قنرپور با من تماس گرفتند و هفته گذشته به باشگاه رفتم و جلسه تیم های پایه پرسپولیس برگزار شد. امروز مشخص شد فرامز سلطانی پیشکوت پرسپولیس به عنوان سرمربی نونهالان انتخاب شده و بنده به عنوان کمک در خدمت ایشان خواهم بود و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی در این تیم داشته باشیم.

گفتنی است تیم نونهالان پرسپولیس به واسطه عملکرد ضعیفش در سال گذشته به دسته پایین تر سقوط کرد و در لیگ برتر باشگاه های تهران و مسابقات آسیاویژن جایی ندارد.

وضعیت تیم های نوجوانان و امید پرسپولیس هم بهتر از نونهالان نبوده و شکست های پی در پی در دربی از جمله نتایج ضعیف این تیم ها در فصل گذشته بود. تنها تیم جوانان پرسپولیس با هدایت مجید پروین نتایج قابل قبولی داشت که این مربی هم از کار برکنار شد!

باید تغییرات صورت گرفته در راس آکادمی و کادرفنی تیم های پایه پرسپولیس با رفتن پنجعلی و آمدن قنبرپور چه تاثیری در تغییر نتایج این تیم ها خواهد داشت.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]