پورحیدری:اصلا جلسه ای برای استعفای افشارزاده تشکیل نشد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید هیات مدیره این باشگاه جلسه‌ای برای قبول یا رد استعفای بهرام افشارزاده نداشته است.به گزارش وبسایت نود ، منصور پورحیدری عضو هیات مدیره باشگاه و سرپرست تیم فوتبال استقلال، در حاشیه تمرین عصر سه‌شنبه آبی‌های پایتخت در پاسخ به این سوال که ماجرای استعفای افشارزاده چیست گفت: من هم امروز شنیدم که ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید هیات مدیره این باشگاه جلسه‌ای برای قبول یا رد استعفای بهرام افشارزاده نداشته است.

به گزارش وبسایت نود ، منصور پورحیدری عضو هیات مدیره باشگاه و سرپرست تیم فوتبال استقلال، در حاشیه تمرین عصر سه‌شنبه آبی‌های پایتخت در پاسخ به این سوال که ماجرای استعفای افشارزاده چیست گفت: من هم امروز شنیدم که آقای افشارزاده استعفا دادند.

او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد هیات مدیره استعفای او را پذیرفته بیان کرد: هیات مدیره جلسه‌ای نداشته که بخواهد استعفای ایشان را قبول کند. هیات مدیره تنها در یک پیام از زحمات ایشان تشکر کرده است.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا او موافق رفتن افشارزاده از استقلال است گفت: نه. آقای افشارزاده برای این تیم خیلی زحمت کشیده بود ولی استعفا ظاهرا داده شده و ایشان از استقلال رفته‌اند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]