پورغلامی: امیدواریم برهانی به دیدار مقابل استقلال برسد

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما در دیدار مقابل تراکتورسازی آرش برهانی را در اختیار نداریم اما امیدواریم که به دیدار مقابل استقلال برسد.به گزارش وبسایت نود ، فرهاد پورغلامی در خصوص شرایط تیم فوتبال پیکان قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده‌ایم. از ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مربی تیم فوتبال پیکان گفت: ما در دیدار مقابل تراکتورسازی آرش برهانی را در اختیار نداریم اما امیدواریم که به دیدار مقابل استقلال برسد.

به گزارش وبسایت نود ، فرهاد پورغلامی در خصوص شرایط تیم فوتبال پیکان قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده‌ایم. از تراکتورسازی هم شناخت خوبی داریم و تلاش‌مان این است که خط حمله تراکتورسازی را کنترل کنیم تا پس از آن بتوانیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: ما تمام بازیکنان خود به جز آرش برهانی را در اختیار داریم. وضعیت برهانی برای دیدار مقابل استقلال هم هنوز مشخص نیست اما امیدواریم که به این بازی برسد. او از روز گذشته دویدن آرام را آغاز کرده است البته هیچکس هم‌اکنون نمی‌تواند به صورت قطعی در مورد او نظر بدهد.

مربی پیکان در خصوص برگزاری بازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی گفت: به هر حال کار سختی داریم چرا که سکوها نزدیک به فنس است و فشار تماشاگر بیشتر است اما برای تیمی که می‌خواهد برنده بازی شود این مسائل مهم نیست و باید همه چیز را قبول کند. ما فوتبال خودمان را بازی می‌کنیم.

پورغلامی تأکید کرد: من به آینده تیم بسیار امیدوارم و در دیدار مقابل تراکتورسازی هم برای پیروزی به میدان می‌رویم. مطمئنا که روز به روز بهتر خواهیم شد و سعی‌مان این است که بتوانیم از تعطیلات لیگ هم بهترین استفاده را بکنیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]