پورموسوی: از تفکرات ویسی شناخت کافی دارم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی استقلال خوزستان گفت: شناخت ویسی از تیم استقلال خوزستان طبیعی است، اما نسبت به دوبازی گذشته با سبک و تاکتیکی متفاوت تر بازی خواهیم کرد. به گزارش وب سایت نود، سیروس پورموسوی در گفت و گو با سایت برنامه نود، درباره عدم حضور در نشست خبری پیش از بازی اظهار داشت: به دلیل برگزاری زودهنگام نشست ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی استقلال خوزستان گفت: شناخت ویسی از تیم استقلال خوزستان طبیعی است، اما نسبت به دوبازی گذشته با سبک و تاکتیکی متفاوت تر بازی خواهیم کرد.

به گزارش وب سایت نود، سیروس پورموسوی در گفت و گو با سایت برنامه نود، درباره عدم حضور در نشست خبری پیش از بازی اظهار داشت: به دلیل برگزاری زودهنگام نشست خبری همچنین ساعت پرواز و تاخیر نیم ساعته نتوانستم در کنفرانس خبری حضور یابم که پاسخگوی خبرنگاران باشم و از این عزیزان عذر می خواهم که ساعت پرواز باعث این اتفاق شد.

وی در خصوص بازی مقابل سپاهان گفت: سپاهان یکی از تیم‌های ریشه‌دار لیگ است و دو بازی متفاوت در دو هفته ابتدایی لیگ به نمایش گذاشت، اما در بازی امروز بچه‌های ما به روند رو به رشد خود ادامه خواهند داد تا شاهد یک بازی زیبا و تاکتیکی از دو تیم باشیم. جدا از این مسائل احترام عبدا.. ویسی برای اعضای کادر فنی همچنین بازیکنان در بازی امروز واجب است و با تدابیر مناسب و شایسته ای به استقبال این مربی خوزستانی خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص محروم ها و مصدوم های تیمش گفت: محروم به لطف خدا نداریم ولی پیمان شیرزادی تنها مصدوم ما است که امیدوارم سلامتی‌اش را بازیابد.

پورموسوی درباره حضور ویسی بر روی نیمکت سپاهان گفت: در سه سال گذشته با ویسی دوستان خوبی در کنارهم بوده ایم و روزهای خوبی را کنار یکدیگر داشتیم ، در بازی مقابل سپاهان هم ضمن احترام متقابل و دوری از حساسیت ها که به بازیکنان هم تاکید کرده ام به دنبال یک بازی زیبا و تماشاگر پسند هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که سرمربی سپاهان، سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان بوده است و از این تیم شناحت کافی دارد، آیا در بازی امروز تغییری در سبک بازی انجام خواهید داد ؟، گفت: ویسی سه سال با استقلال خوزستان بود همچنین با این بازیکنان کار کرده و این شناخت طبیعی است اما تیم ما نسبت به دوبازی گذشته با سبک و تاکتیکی متفاوت تر بازی خواهیم کرد و این در حالی است که از تفکرات و برنامه های ویسی شناخت کافی داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص حضور احسان حاج صفی در بازی امروز گفت: حاج صفی از بازیکنان خوب کشورمان است و خوشحالم که دوباره شرایطی فراهم شد تا بتواند در فوتبال ایران بازی کند و مطمعنا در بازی امروز جدا از اینکه بر جذابیت های این بازی خواهد افزود ، می‌تواند به تیمش کمک شایانی کند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]