پورموسوی: بازی سختی بود و این باخت را به گردن می‌گیرم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی سختی مقابل سپاهان داشتیم و این برد را به سپاهان به خصوص ویسی تبریک می‌گویم.به گزارش وبسایت نود ، سیدسیروس پورموسوی بعد از شکست سه بر یک تیمش مقابل سپاهان در هفته سوم لیگ برتر، گفت: بازی سختی بود پیش‌بینی می‌کردیم که کار سختی داشته باشیم. به سپاهان و ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی سختی مقابل سپاهان داشتیم و این برد را به سپاهان به خصوص ویسی تبریک می‌گویم.

به گزارش وبسایت نود ، سیدسیروس پورموسوی بعد از شکست سه بر یک تیمش مقابل سپاهان در هفته سوم لیگ برتر، گفت: بازی سختی بود پیش‌بینی می‌کردیم که کار سختی داشته باشیم. به سپاهان و مخصوصا عبدالله ویسی بابت این برد تبریک می‌گویم. فوتبال برد و باخت دارد که متاسفانه امروز سهم ما باخت بود. این شکست را گردن می‌گیریم. شاید آنالیز درستی نداشتیم و در مسابقات بعدی این مسئله را جبران خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید استقلال خوزستان تحت تاثیر سه سال کار کردن با ویسی سرمربی فعلی سپاهان بوده است، اظهار داشت: اغلب نفرات امروز فقط حدود یکسال با او کار کردند. به هر حال در فوتبال بحث عاطفی و احساسی هم وجود دارد. سعی می‌کنیم شیوه خودمان را داشته باشیم و هر چه جلوتر برویم هماهنگتر شویم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه می‌گوید شاید کسب این نتیجه به خاطر نداشتن آنالیز درست از سپاهان بوده و به نظرش در کجا مرتکب اشتباه شده است، اظهار داشت: سپاهان در بازی امروز در تمام بخش‌ها متفاوت بود. آنها امروز گل‌های زیادی به ثمر رساندند و این نشان می‌دهد که در حمله خیلی بهتر بودند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]