پوشش بازی های المپیک از سوی توئیتر با امکانات جدید Moments و Periscope

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
این روزها تب و تاب المپیک ریو بالا گرفته و شرکت های بزرگ فناوری قصد دارند فضای اپلیکیشن های خود را برای پوشش زنده بازی های المپیک تابستانی آماده‌تر از قبل سازند. امسال گویا توئیتر توجه ویژه‌ی خود را به ویدئوهای زنده معطوف نموده. این شبکه اجتماعی امروز از قابلیت جدیدی در بخش «لحظه‌ها» یا «Moments» رونمایی کرد که به کاربران ...

این روزها تب و تاب المپیک ریو بالا گرفته و شرکت های بزرگ فناوری قصد دارند فضای اپلیکیشن های خود را برای پوشش زنده بازی های المپیک تابستانی آماده‌تر از قبل سازند. امسال گویا توئیتر توجه ویژه‌ی خود را به ویدئوهای زنده معطوف نموده.

این شبکه اجتماعی امروز از قابلیت جدیدی در بخش «لحظه‌ها» یا «Moments» رونمایی کرد که به کاربران کمک می کند وضعیت تیم ملی کشورشان یا ورزش‌های مورد علاقه‌ی خود را به صورت زنده دنبال کرده و در مورد آنها توئیت منتشر کنند.

پوشش بازی های المپیک از سوی توئیتر با امکانات جدید Moments و Periscope

در همین راستا، کانال جدیدی در «پریسکوپ» با محوریت المپیک راه‌اندازی شده، البته مشخصاً افراد اقدام به پخش زنده رویدادهای رسمی از طریق این کانال نخواهد کرد، اما با مشاهده این ویدئوها می توانید حال و هوای ریودژانیرو را از طریق افراد حاضر در محل برگزاری مسابقات، درک کنید.

در ادامه این قابلیت های جدید، توئیتر از هشتگ‌ها و ایموجی‌های مخصوص المپیک (مانند پرچم کشورها و مدال‌های رنگارنگ) نیز پشتیبانی کرده، ضمن اینکه گزینه Explore در اپلیکیشن Vine نیز می‌تواند ویدئوهای مربوط به آنها را به نمایش درآورد.

همچنین افرادی که در ریو حضور داشته باشند، توئیت‌های مربوط به نتایج زنده ورزشگاه‌های این شهر را دریافت خواهند کرد.

The post پوشش بازی های المپیک از سوی توئیتر با امکانات جدید Moments و Periscope appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]