پوچتینو: مربیگری آرژانتین؟ فعلاً زود است!

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم تاتنهام در مورد پذیرش مربیگری تیم ملی آرژانتین اظهار نظر کرد. به گزارش وب سایت نود، پوچتینو به رسانه های انگلیسی گفت: اکنون زمان مناسبی برای پذیرفتن تیم ملی آرژانتین نیست. مائوریسیو پوچتینو 44 ساله که در ماه می گذشته قراردادی پنج ساله با تاتنهام به ثبت رساند، گفت در حال حاضر که قرارداد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم تاتنهام در مورد پذیرش مربیگری تیم ملی آرژانتین اظهار نظر کرد.

به گزارش وب سایت نود، پوچتینو به رسانه های انگلیسی گفت: اکنون زمان مناسبی برای پذیرفتن تیم ملی آرژانتین نیست. مائوریسیو پوچتینو ۴۴ ساله که در ماه می گذشته قراردادی پنج ساله با تاتنهام به ثبت رساند، گفت در حال حاضر که قرارداد طولانی مدتی با سفید پوشان لندنی دارم و از این بابت بسیار خوشحالم. البته فکر می کنم بسیاری از حرف هایی که در این باره زده می شود، گمانه زنی خود رسانه ها باشد و این مسئله بسیار طبیعی است زیرا من آرژانتینی هستم و بهر حال تمام مربیان آرژانتینی می توانند یکی از گزینه های هدایت تیم ملی کشورشان باشند، اما اگر چنین پیشنهاداتی واقعیت داشته باشد، پاسخ من همانی است که بارها گفته ام. یعنی اینکه فعلا برای مربی جوانی مثل من زود است که بخواهد هدایت تیم بزرگی مثل آرژانتین را به عهده بگیرد. اکنون زمان مناسبی برای قبول این شغل نیست. پس همان بهتر که گزینه مناسب تری برای این پست انتخاب شود.

وی در پایان گفت: بدون شک روزی سرمربی آرژانتین خواهم شد و این از آرزوهای بزرگ من است پس چه بهتر که در زمان مناسب این انتخاب و تصمیم صورت بگیرد.

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]