پیام رسان Allo در اندروید ۷٫۰ جایگزین Hangouts نخواهد شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
چند روز قبل یکی از کاربران انجمن Reddit که ادعا می کرد «آزمونگر بتای سطح سوم» اپلیکیشن های گوگل است، اعلام داشت برنامه های Messenger و Hangouts در نسخه نهایی اندروید 7.0 نوقا حضور نداشته، و دو برنامه کاربردی جدید این شرکت یعنی Allo و Duo جایگزین آنها خواهد شد. اما وب سایت XDA-Developers امروز اعلام کرد این خبر حقیقت ندارد. بر ...

چند روز قبل یکی از کاربران انجمن Reddit که ادعا می کرد «آزمونگر بتای سطح سوم» اپلیکیشن های گوگل است، اعلام داشت برنامه های Messenger و Hangouts در نسخه نهایی اندروید ۷٫۰ نوقا حضور نداشته، و دو برنامه کاربردی جدید این شرکت یعنی Allo و Duo جایگزین آنها خواهد شد.

اما وب سایت XDA-Developers امروز اعلام کرد این خبر حقیقت ندارد. بر اساس این گزارش، گوگل به دلایل مختلف قصد ندارد Allo و Duo را جایگزین دو اَپ پیام رسان کنونی خود نماید؛ یکی از دلایل فوق این است که Allo نمی تواند پیام های خود و SMSها را در یک جا نمایش دهد، و کمپانی مورد بحث نیز قصد ندارد چنین امکانی را برای آن فراهم سازد.

همچنین گوگل اعلام کرده ادعای کاربر فوق خلاف واقع بوده و چیزی تحت عنوان «آزمونگر بتای سطح سه» وجود خارجی ندارد. این گزارش منطقی به نظر می رسد، زیرا ساکنین مانتن ویو در زمان معرفی دو اَپ پیام رسان جدید خود اعلام کردند پس از عرضه رسمی Allo قصد ندارند Hangouts را از رده خارج کنند.

البته هنوز هیچکدام از اپلیکیشن های مورد بحث به صورت عمومی منتشر نشده اند، اما انتظار می رود با عرضه نسخه نهایی اندروید ۷٫۰ نوقا، شاهد این دو اَپ جدید نیز باشیم.

لازم به ذکر است Allo برنامه پیام رسان فوری گوگل بر اساس الگوریتم های یادگیری ماشینی این کمپانی طراحی شده و تمامی عملیات مورد نیاز کاربر در این برنامه مانند ویرایش تصاویر، بدون نیاز به خارج شدن از آن ممکن خواهد بود.

همچنین اَپلیکیشن فوق از مکانیسم پاسخ هوشمندی شبیه به عملکرد Inbox برخوردار است که امکان پاسخ سریع تر به پیام ها را فراهم ساخته و به خاطر قابلیت یادگیری ماشینی، می تواند عادات فردی کاربر را نیز شناسایی کرده و پاسخ های خاص را به او پیشنهاد دهد.

در ادامه ویژگی های Allo می توان به یکپارچگی آن با دستیار گوگل اشاره کرد که امکان رزرو رستوران، دریافت اخبار ورزشی و دیگر موارد را مستقیماً از طریق خود برنامه فراهم می سازد. ضمناً باید خاطرنشان کنیم هر دو برنامه Allo و Duo برای پلتفرم iOS و اندروید در دسترس خواهند بود.

The post پیام رسان Allo در اندروید ۷٫۰ جایگزین Hangouts نخواهد شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]