پیروزی دختران جوان والیبال مقابل ماکائو

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی والیبال دختران جوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل ماکائو به برتری رسید. به گزارش سایت نود، ملی پوشان جوان والیبال ایران در دومین مسابقه خود در چارچوب رقابت‌های قهرمانی زیر 19 سال آسیا برابر ماکائو با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازات (25 بر 14، 25 بر 10 و 25 بر 16) به پیروزی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم ملی والیبال دختران جوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل ماکائو به برتری رسید.

به گزارش سایت نود، ملی پوشان جوان والیبال ایران در دومین مسابقه خود در چارچوب رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا برابر ماکائو با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات (۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۶) به پیروزی رسید.

شاگردان صادقی در ست نخست با ترکیب مونا آشفته, سوگند حق پرست, حنانه کرمی, فاطمه سلگی, نگین شیرتری, فاطمه عنایت و سارا نظری رقابت خود را آغاز کرد و با نمایش ضعیف حریف خود مسابقه را یک طرفه و با امتیاز ۲۵ بر ۱۴ به پایان رساند.

دختران جوان ایران ست دوم نمایش خوبی به اجرا گذاشتند. سرمربی تیم ملی از مائده محمدی, سوگند سلیم و آیتک سلامت نیز استفاده کرد که امتیازات خوبی را به دست آوردند. سلامت نیز که در رده سنی نوجوانان است, ایران را صاحب امتیاز کرد. در عین حال ماکوئو بسیار پر اشتباه ظاهر شد تا نتیجه این ست نیز ۲۵ بر ۱۰ به نفع ملی پوشان ایران به پایان برسد.

ست سوم پایاپای آغاز شد و امتیازات با اشتباه ملی پوشان کشورمان دنبال شد. در این ست نیز آیتک سلامت عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت تا در نهایت تیم ملی ایران با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی دست یابد.

تیم والیبال جوانان در ادامه هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا و در سومین رقابت خود فردا ساعت ۱۲ به وقت محلی و ۹:۳۰ به وقت تهران مقابل هند قرا می‌گیرد. تیمی که امروز ۳ بر صفر برابر ژاپن تن به شکست داد.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]