پیروزی ۸-۰ آرسنال در دیدار دوستانه مقابل نماینده نروژ

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم آرسن ونگر در دیدار دوستانه مقابل وایکینگ نروژ به پیروزی 8-0 دست یافت. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم آرسنال در دیداری دوستانه به مصاف تیم وایکینگ نروژ رفت که در نهایت با 8 گل از سد حریف کم نام و نشان خود عبور کرد. در این دیدار ابتدا جوئل کمپل در دقیقه '34 ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم آرسن ونگر در دیدار دوستانه مقابل وایکینگ نروژ به پیروزی ۸-۰ دست یافت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم آرسنال در دیداری دوستانه به مصاف تیم وایکینگ نروژ رفت که در نهایت با ۸ گل از سد حریف کم نام و نشان خود عبور کرد. در این دیدار ابتدا جوئل کمپل در دقیقه ’۳۴ گلزنی کرد تا آرسنال نیمه اول را ۱-۰ برنده به رختکن برود.

با آغاز نیمه دوم، ونگر دست به سه تعویض زد و خیلی زود گل دوم بازی در دقیقه ’۵۰ توسط سانتی کازورلا به ثمر رسید. دقیقه ’۵۳ تئو والکات هم گل سوم را به ثمر رساند. دو دقیقه بعد بازیکن حریف به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. این پایان کار نبود و توپچی ها دروازه حریف را به توپ بسته بودند؛ در دقیقه ’۵۹ کمپل دومین گل خود را هم به ثمر رساند و حساب کار را ۵-۰ کرد. از دقیقه ’۷۰ ونگر پنج تعویض دیگر هم انجام داد و و ایووبی که در نیمه دوم به بازی آمده بود در دقیقه ’۷۲ موفق به گلزنی شد. در دقیقه ’۸۰ ایووبی گل دیگری به ثمر رساند. در حالیکه به نظر می رسید بازی با همین نتیجه پایان یابد، چوبا آکپوم، آخرین گل مسابقه را به ثمر رساند و آرسنال را به یک پیروزی قاطعانه ۸-۰ رساند.

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]