پیشنهاد جدید و رکوردشکن چلسی برای خرید لوکاکو

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی برای خرید لوکاکو 65 میلیون پوند پیشنهاد می دهد. به گزارش وبسایت نود، اکثر رسانه های معتبر بریتانیایی مدعی هستند که چلسی برای بازگرداندن لوکاکو به استمفوردبریج حاضر است پیشنهاد جدید و رکوردشکن 65 میلیون پوندی را ارائه کند. چلسی در سال 2014 لوکاکو را با قیمت 28 میلیون پوند به اورتون فروخت و حالا تافی ها ...

وبسایت رسمی برنامه نود – چلسی برای خرید لوکاکو ۶۵ میلیون پوند پیشنهاد می دهد.

به گزارش وبسایت نود، اکثر رسانه های معتبر بریتانیایی مدعی هستند که چلسی برای بازگرداندن لوکاکو به استمفوردبریج حاضر است پیشنهاد جدید و رکوردشکن ۶۵ میلیون پوندی را ارائه کند.

چلسی در سال ۲۰۱۴ لوکاکو را با قیمت ۲۸ میلیون پوند به اورتون فروخت و حالا تافی ها برای فروش این مهاجم بلژیکی خواستار ۷۵ میلیون پوند هستند. پیشنهاد اول چلسی به مبلغ حدود ۶۰ میلیون یورو، چند هفته قبل رد شد و حالا چلسی قصد دارد با شکستن رکورد نقل و انتقالات این باشگاه و البته رکورد نقل و انتقالات در فوتبال بریتانیا (برای خرید یک بازیکن) لوکاکو را به استمفوردبریج بازگرداند.

اگرچه اورتون روی قیمت ۷۵ میلیون پوند مصر است ولی چلسی این امید را دارد که پیشنهاد ۶۵ میلیون پوندی + انتقال لوک رمی به گودیسون پارک، سران این تیم را راضی به فروش لوکاکو کند.

با حضور لوکاکو، آینده کاستا نیز در هاله ای از ابهام قرار می گیرد.

۲۰۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]