پیشکین: مساله آزمون باید بین دو باشگاه روستوف و روبین کازان حل شود

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود -  ویکتور پیشکین، مدیر لیگ برتر روسیه در خصوص شکایت باشگاه روبین کازان به فدراسیون فوتبال این کشور به خاطر ثبت قرارداد سردار آزمون گفت: پیشرفت در این پرونده به دو باشگاه روستوف و روبین کازان ارتباط دارد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، سردار آزمون، ملی پوش ایرانی پس از صدور رای فیفا توانست ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  ویکتور پیشکین، مدیر لیگ برتر روسیه در خصوص شکایت باشگاه روبین کازان به فدراسیون فوتبال این کشور به خاطر ثبت قرارداد سردار آزمون گفت: پیشرفت در این پرونده به دو باشگاه روستوف و روبین کازان ارتباط دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، سردار آزمون، ملی پوش ایرانی پس از صدور رای فیفا توانست تیم روستوف را در لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند و نامش نیز در فهرست بازیکنان این تیم در سایت رسمی لیگ برتر روسیه به ثبت رسید.

 باشگاه روبین کازان پس از این اتفاق روز چهارشنبه گذشته شکایتی را به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا ارائه کرد و خواهان بازگشت سردار آزمون به تمرینات این تیم شد.

ویکتور پیشکین، مدیر لیگ برتر روسیه در این رابطه به سایت مسابقات روسیه گفت: یکی از قراردادهای سردار آزمون در دفتر لیگ برتر روسیه به ثبت رسیده که مربوط به باشگاه روبین کازان است. پس از اقدام باشگاه روستوف جهت ثبت نام سردار آزمون در دفتر لیگ برتر روسیه با باشگاه روبین کازان مکاتبه کردیم. کازانی ها سردار آزمون را بازیکن قانونی خود می دانستند و به همین خاطر مانع ثبت نام آزمون در فهرست تیم روستوف شدیم.

وی در ادامه افزود: باشگاه روستوف پس از امتناع فدراسیون فوتبال روسیه جهت ثبت قرارداد آزمون به فیفا شکایت کرد که رای به ثبت سریع نام این بازیکن در فهرست تیم روستوف داده شد.

پیشکین در خاتمه اظهار داشت: فقط یک قرارداد سردار آزمون در دفتر لیگ برتر باید وجود داشته باشد و پیشرفت  پرونده سردار آزمون به دو باشگاه روستوف و روبین کازان بستگی دارد.

پیش از این نیز پروکوپتس، مشاور حقوقی قربان بردیف، سرمربی ترکمنستانی تیم روستوف گفته بود که حل و فصل پرونده آزمون یک سالی زمان می برد، اما با رای فیفا او مشکلی برای همراهی تیم روستوف در فصل جدید لیگ برتر روسیه و لیگ قهرمانان نخواهد داشت.

قرارداد دو ساله سردار آزمون با باشگاه روستوف دوشنبه گذشته منعقد شده بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]