پیش بازی استقلال خوزستان – استقلال تهران / برادری در تنور

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
وبسایت رسمی برنامه نود - استقلالها به دنبال اولین بردشان در لیگ هستند. یکشنبه 10 مرداد 95، هفته دوم لیگ برتر فوتبال استقلال خوزستان – استقلال تهران ساعت 20:45  در ورزشگاه غدیر اهواز به گزارش وب سایت برنامه نود، هر دو استقلال، لیگ شانزدهم را با تساوی شروع کردند، با این تفاوت که تساوی استقلال خوزستان یک مساوی شیرین در خانه تراکتورسازی بود ...

وبسایت رسمی برنامه نود – استقلالها به دنبال اولین بردشان در لیگ هستند.

یکشنبه ۱۰ مرداد ۹۵، هفته دوم لیگ برتر فوتبال

استقلال خوزستان – استقلال تهران

ساعت ۲۰:۴۵  در ورزشگاه غدیر اهواز

به گزارش وب سایت برنامه نود، هر دو استقلال، لیگ شانزدهم را با تساوی شروع کردند، با این تفاوت که تساوی استقلال خوزستان یک مساوی شیرین در خانه تراکتورسازی بود و تساوی استقلال به نوعی توقف محسوب می شد.

فرداشب در شرایطی استقلال تهران میهمان همنام اهوازی اش است که به نظر می رسد رقیب اصلی شاگردان منصوریان در اهواز گرمای شدید این شهر باشد.

به هر حال منصوریان به خوبی می داند اگر فردا هم نتیجه خوبی نگیرد خیلی زود با انتقادها روبرو می شود و کسی به بدون تماشاگربودن بازی اول و گرمای کشنده بازی دوم کار نخواهد داشت.

استقلال خوزستان، مدافع عنوان قهرمانی هم نمی خواهد پا پس بکشد و ثابت کند بدون عبداله ویسی هم می تواند مدعی باشد.

خبر خوش برای استقلالی های پایتخت بخشیده شدن مهدی رحمتی است و آنها می توانند در این بازی سخت از کاپیتانشان استفاده کنند. احتمالا ترکیب استقلال به غیر از دروازه چندان نسبت به بازی اول تغییر نکند.

در پایان فصل قبل پس از قهرمانی استقلال خوزستان، استقلالی های تهران از برادری شان با این تیم گفتند به نظر می رسد این برادری فردا در گرمای اهواز به پایان می رسد.

نتیجه بازی قبلی: تراکتورسازی۲- استقلال خوزستان۲، استقلال تهران یک-نفت تهران یک.

تیم داوری: موعود بنیادی فر- سعید قاسمی – فرزاد بهرامی – امید سعید فر / ناظر داوری: بهرام مهرپیما

۵۷۱۸۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]