پیش بازی استقلال – نفت/ رونمایی از استقلال علیمنصور

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - تماشاگران از دیدن تقابلهای جالب هفته اول محروم اند. دوشنبه 4 مرداد 95، هفته اول لیگ برتر فوتبال استقلال تهران – نفت تهران ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی تهران به گزارش وب سایت برنامه نود، جذاب ترین بازی هفته اول فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، جایی که استقلال بدون حضور تماشاگرانش میزبان نفت تهران است. این بازی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تماشاگران از دیدن تقابلهای جالب هفته اول محروم اند.

دوشنبه ۴ مرداد ۹۵، هفته اول لیگ برتر فوتبال

استقلال تهران – نفت تهران

ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی تهران

به گزارش وب سایت برنامه نود، جذاب ترین بازی هفته اول فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، جایی که استقلال بدون حضور تماشاگرانش میزبان نفت تهران است.

این بازی تقابلهای جالبی دارد. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال در اولین حضورش روی نیمکت این تیم به مصاف تیم سابقش می رود. تقابل علی دایی با استقلال هم جذابیت های خاص خودش را دارد، به ویژه اینکه نفت قرار است در این بازی قرمز بپوشد.

به هر حال خیلی ها منتظر رونمایی از استقلال منصوریان هستند. سوم شدن در لیگ و فینالیست جام حذفی بودن هم نتوانست باعث بقای پرویز مظلومی شود و حالا منصوریان ماموریت سختی در استقلال دارد. البته با توجه به محبوبیت این مربی او می تواند روی حمایت بلند مدت هواداران حساب ویژه ای باز کند.

استقلال لیگ شانزدهم نسبت به فصل قبل تغییرات قابل توجهی دارد. محمدرضا خرسندنیا، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی، مهدی مومنی، پروپییچ، عادل شیحی و سجاد شهباززاده از این تیم جدا شدند و وحید طالب لو هم در کش و قوس جدایی است. در سوی دیگر بختیار رحمانی، فرشید باقری، وریا غفوری، سید حسین حسینی، میلاد زکی پور، علی قربانی، محمدحسین کنعانی زادگان، کاوه رضایی، آرش افشین، میعاد یزدانی و رابسون جانواریو به ترکیب استقلال اضافه شدند. استقلال قطعا فردا با ترکیبی متفاوت نسبت به فصل قبل پای به میدان می گذارد. آنها امید زیادی به خریدهای جدیدشان به ویژه بختیار رحمانی و کاوه رضایی دارند البته استقلال فردا یک غایب بزرگ دارد مهدی رحمتی محروم است و به جای او سیدحسین حسینی در درون دروازه قرار می گیرد.

نفت تهران هم تیمی است که تغییرات زیادی به خود دید. نفت در تعطیلات تا آستانه فروش و انحلال هم پیش رفت اما در نهایت در لیگ باقی ماند آن هم با سرمربی گری علی دایی. در روزهای بحرانی نفت اکثر ستاره های این تیم از جمله سه ملی پوشش علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی و وحید امیری راهی تیم های دیگر شدند. میلاد میداوودی، اکبر صادقی، احمد آل نعمه، محمد قاضی، میلاد فراهانی، ایگور پراهیچ، میلاد فخرالدینی و … از جمله بازیکنانی اند که دایی جذب کرده تا تیمی قدرتمند را راهی مسابقات کند. البته نفتی ها موفق شدند چند بازیکن با تجربه شان مثل مبعلی و عزت کرامت و جوانانشان مانند مطهری، دانشگر و علیاری را حفظ کنند و تیم دست و پا بسته ای نیستند.

 تیم داوری: حسین زرگر – حسن ظهیری – حسن انتظاری – یاسر همرنگ – ناظر: مسعود مرادی

۵۷۱۸۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]