پیش بازی تراکتورسازی – استقلال خوزستان/ مدعی قهرمانی مقابل مدافع قهرمانی

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - تراکتورسازی اولین بازی خود را در تبریز انجام می دهد. دوشنبه 4 مرداد 95، هفته اول لیگ برتر فوتبال تراکتورسازی تبریز – استقلال خوزستان ساعت 18:00 در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تبریز  به گزارش وب سایت برنامه نود، تراکتورسازی با امیر قلعه نویی اسبش را برای قهرمانی زین کرده است. این تیم در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مطرحی را به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تراکتورسازی اولین بازی خود را در تبریز انجام می دهد.

دوشنبه ۴ مرداد ۹۵، هفته اول لیگ برتر فوتبال

تراکتورسازی تبریز – استقلال خوزستان

ساعت ۱۸:۰۰ در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی تبریز 

به گزارش وب سایت برنامه نود، تراکتورسازی با امیر قلعه نویی اسبش را برای قهرمانی زین کرده است. این تیم در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مطرحی را به خدمت گرفت. محسن بنگر، محمد ابراهیمی، لوسیانو ادینیو، محمد نوری،‌ هادی محمدی، جاسم کرار، علیرضا رمضانی و شهرام گودرزی بازیکنانی اند که به ترکیب تراکتورسازی اضافه شده اند. با این حال برخی ها به سن بالای بازیکنانی مثل بنگر، کرار، ادینیو و نوری ایراد گرفتند. قلعه نویی البته تاکید دارد سن این بازیکنان مساله ساز نخواهد شد و تیمش مدعی قهرمانی است.

تراکتورسازی در اولین بازی استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی را پیش روی خود می بیند.پس از بحث های فراوان این بازی به تبریز منتقل شد تا تماشاگران تبریزی بتوانند از تراکتورسازی حمایت کنند.

استقلال خوزستان را خیلی ها این فصل جزو مدعیان قهرمانی نمی دانند. تیمی که سرمربی اش عبداله ویسی و بازیکنان مهمی مثل فرناندو ده خسوس و موسی کولیبالی را از دست داده است.

سیروس پورموسوی، سرمربی این فصل استقلال خوزستان پس از باخت در سوپرجام فردا می خواهد ثابت کند استقلال خوزستان در این فصل هم می تواند خیلی ها را غافلگیر کند.

 تیم داوری:محمدرضا اکبریان -حمزه علی سلیمی – محمد مدیرروستا /داور چهارم: حمیدحاج ملک

۵۷۱۸۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]