پیش بازی سایپا– پرسپولیس/ قرمزها عبرت گرفته اند؟

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو فردا مقابل دستیار سابقش قرار می گیرد. سه شنبه 5 مرداد 95، هفته اول لیگ برتر فوتبال سایپاتهران – پرسپولیس تهران ساعت 20:45 در ورزشگاه تختی تهران به گزارش وب سایت برنامه نود، پرسپولیس پس از اینکه قهرمانی در لیگ پانزدهم را در آخرین بازی فصل واگذار کرد حالا به دنبال حرکت به سمت قهرمانی لیگ شانزدهم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – برانکو فردا مقابل دستیار سابقش قرار می گیرد.

سه شنبه ۵ مرداد ۹۵، هفته اول لیگ برتر فوتبال

سایپاتهران – پرسپولیس تهران

ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه تختی تهران

به گزارش وب سایت برنامه نود، پرسپولیس پس از اینکه قهرمانی در لیگ پانزدهم را در آخرین بازی فصل واگذار کرد حالا به دنبال حرکت به سمت قهرمانی لیگ شانزدهم است.

قرمزها به خوبی می دانند یکی از دلایلی که باعث شد تا آنها تنها به دلیل تفاضل گل پایین تر قهرمان نشوند شروع ضعیف شان در لیگ قبلی بود و اگر نمی خواهند دوباره آن بلا سرشان بیاید باید از فردا امتیاز جمع کردن را شروع کردند.

شاگردان برانکو در اولین گام در ورزشگاه تختی تهران میهمان سایپا هستند.

هر دو تیم تهرانی نسبت به فصل قبل تغییراتی داشتند. پرسپولیس که در فصل قبل گل خورده زیادی داشت سعی کرده خط دفاعی اش را ترمیم کند. علیرضا بیرانوند دروازه بان این فصل پرسپولیس خواهد بود. برانکو در قلب خط دفاعی از زوج سیدجلال حسینی-محمد انصاری استفاده خواهد کرد. در سمت راست و چپ هم حسین ماهینی و محمد آرام طبع گزینه های اصلی قرمزها محسوب می شوند.با توجه به آسیب دیدگی آرام طبع البته در بازی با سایپا برانکو از ربیع خواه استفاده خواهد کرد. در سمت راست هم احتمال دارد با توجه به غیبت ماهینی در اردوی اوکراین سرمربی پرسپولیس به صادق محرمی جوان اعتماد کند. خط میانی پرسپولیس همان خط میانی موفق فصل قبل خواهد بود. وحید امیری و ساسان انصاری دو بازیکن جدید قرمزها هستند که فردا احتمال استفاده از آنها وجود دارد. با توجه به مسائلی که برای مهدی طارمی پیش آمد بعید است از او در بازی فردا استفاده شود.

سایپا در این فصل حسین فرکی را به عنوان سرمربی می بیند، این تیم از نظر بازیکن خیلی تغییر نکرده است. سیامک کوروشی، مسعود حسن زاده و امید خالدی مهم ترین بازیکنانی اند که جذب سایپا شده اند.

این بازی ملاقات دو همکار قدیمی است. برانکو ایوانکوویچ در دو ملاقات قبلی اش با حسین فرکی مغلوب دستیار سابقش شده است. 

تیم داوری: شاهین حاج بابایی – سجاد طوری – اسد حاج محمد – محمدرضا فغانی – ناظر: مسعود عنایت

۵۷۱۸۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]