پیش بازی صبا–نفت آبادان/ سلام آبادانی به لیگ برتر

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - یکی از تازه واردهای لیگ برتر فردا به میدان می رود. دوشنبه 4 مرداد 95، هفته اول لیگ برتر فوتبال صبای قم – صنعت نفت آبادان ساعت 20:45 در ورزشگاه یادگار امام قم به گزارش وب سایت برنامه نود، صنعت نفت آبادان پس از غیبتی سه ساله دوباره فردا در لیگ برتر به میدان می رود. این تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – یکی از تازه واردهای لیگ برتر فردا به میدان می رود.

دوشنبه ۴ مرداد ۹۵، هفته اول لیگ برتر فوتبال

صبای قم – صنعت نفت آبادان

ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام قم

به گزارش وب سایت برنامه نود، صنعت نفت آبادان پس از غیبتی سه ساله دوباره فردا در لیگ برتر به میدان می رود. این تیم آبادانی پرطرفدار موفق شد به عنوان سومین تیم لیگ یک راهی لیگ برتر شود و فردا در قم میهمان صبا است.

نفت آبادان با هدایت نادر دست نشان به لیگ برتر صعود کرد و با اینکه بحث هایی بر سر صدور کارت مربی گری این مربی پیش آمد سرمربی گری نفت آبادان در این لیگ برعهده دست نشان است. این تیم برخلاف دو تیم ماشین سازی و پیکان خریدهای اسم و رسم داری انجام نداد و باید دید می تواند کاری کند که حضورش در لیگ بادوام باشد.

صبای قم از جمله تیم هایی است که تغییرات زیادی به خود دید، ابتدا علی دایی در این تیم باقی ماند اما پس از تحولات مالکیتی دایی رفت و صمد مرفاوی سکان هدایت این تیم را بر عهده گرفت. مرفاوی در آخرین مرتبه ای که سرمربی صبا بود نتایج خوبی کسب کرد.

صبا بازیکنان زیادی هم از دست داد و با جذب بازیکنانی مثل رضا عنایتی، کیوان امرایی، قاسم دهنوی، پویا سیف پناهی، هاشم بیگ زاده، علی فاطمی، محمدباقر صادقی، منصور تنهایی، احمد حسن زاده، میرهانی هاشمی و … به فکر کسب نتایج آبرومند است.

 

تیم داوری: علیرضا فغانی – رضا سخندان – محمدرضا منصوری – سعید رحیمی مقدم – ناظر: حسین عسگری

۵۷۱۸۹

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]