پیش بازی گسترش فولاد– پیکان/ هدف؛ آسیا

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود - پیکان پس از یک فصل دوباره یه لیگ برتر بازگشت. سه شنبه 5 مرداد 95، هفته اول لیگ برتر فوتبال گسترش فولاد تبریز – پیکان تهران ساعت 18:15 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به گزارش وب سایت برنامه نود، گسترش فولاد در شرایطی فردا در اولین دیدارش در لیگ شانزدهم میزبان پیکان است که این تیم تبریزی را ...

وبسایت رسمی برنامه نود – پیکان پس از یک فصل دوباره یه لیگ برتر بازگشت.

سه شنبه ۵ مرداد ۹۵، هفته اول لیگ برتر فوتبال

گسترش فولاد تبریز – پیکان تهران

ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

به گزارش وب سایت برنامه نود، گسترش فولاد در شرایطی فردا در اولین دیدارش در لیگ شانزدهم میزبان پیکان است که این تیم تبریزی را باید یکی از تیم های موفق نقل و انتقالات دانست.

فراز کمالوند توانست بازیکنان مطرحی همچون فرناندو ده خسوس، محمدرضا خلعتبری و لوسیانو پریرا را به تیمش اضافه کند. گسترش با این بازیکنان قطعا به فکر کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است.

گسترش فردا میزبان یکی از تیم های تازه به لیگ برتر صعود کرده است. پیکان که در این سالها آسانسور لیگ برتر لقب گرفته است این فصل با مجید جلالی قصد دارد در لیگ برتر باقی بماند.

پیکانی ها هم در بازار نقل و انتقالات بسیار پرکار بودند. مهدی شیری، آرش برهانی، بهادر عبدی، علی حمودی، لئون هاراپتیان، امیرحسین صادقی، رحمان احمدی، ابوالفضل ابراهیمی، ماهان رحمانی و چند بازیکن جوان به این تیم اضافه شده اند.

به نظر می رسد اسکلت اصلی پیکان را بازیکنان باتجربه تیم تشکیل خواهند داد.

تیم داوری: پیام حیدری – علی میرزابیگی – علی اکبر عظیم پور – حسین ترابیان – ناظر: محمدرضا فلاح

۵۷۱۸۹

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]