پیچ‌خوردگی مچ پای آزمون/ نگرانی روستوفی‌ها از مصدومیت مهاجم ایرانی

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم روستوف پس از پیروزی مقابل اندرلخت در لیگ قهرمانان اروپا از مصدومیت ستاره ایرانی تیمش خبر داد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف روسیه 10 دقیقه پس از باز کردن دروازه اندرلخت بلژیک در بازی بامداد امروز (پنجشنبه) از سوی قربان بردیف، سرمربی ترکمنستانی تعویض ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  سرمربی تیم روستوف پس از پیروزی مقابل اندرلخت در لیگ قهرمانان اروپا از مصدومیت ستاره ایرانی تیمش خبر داد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف روسیه ۱۰ دقیقه پس از باز کردن دروازه اندرلخت بلژیک در بازی بامداد امروز (پنجشنبه) از سوی قربان بردیف، سرمربی ترکمنستانی تعویض شد و جای خود را به پولوز داد.

قربان بردیف، سرمربی تیم روستوف در خصوص علت تعویض سردار آزمون در دقیقه ۵۷ این بازی به یوری پلوخوتنیچنکو، خبرنگار سایت اسپرت روسیه گفت: تعویض آزمون برنامه ریزی شده نبود. او به خاطر پیچ‌خوردگی مچ پا از زمین بازی بیرون کشیده شد.

نگرانی روستوفی‌ها درباره میزان مصدومیت سردار آزمون ادامه دارد. بردیف هم تاکید کرد هنوز وضعیت آزمون به صورت دقیق مشخص نیست و باید آزمایش‌های لازم انجام شود.

آزمون در بازی برگشت تیم‌های روستوف و اندرلخت در مرحله سوم لیگ قهرمانان اروپا از ابتدا به میدان رفت و در دقیقه ۴۷ به زیبایی دروازه تیم بلژیکی را باز کرد، اما مصدومیت مچ پا باعث شد ۱۰ دقیقه پس از اولین گل اروپایی‌اش برای روستوفی‌ها تعویض شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]