چمن جدید ورزشگاه هرات افتتاح شد + عکس

۱۳۹۵-۰۵-۰۹
وبسایت رسمی برنامه نود - مراسم افتتاحیه چمن مصنوعی ورزشگاه جدید فوتبال هرات روز گذشته با حضور ورزشکاران و چهره های سرشناس این شهر برگزار شد. در مراسم افتتاحیه این چمن یوسف کارگر معاون فنی فدراسیون فوتبال، سید علیرضا آقازده دبیر کل فدراسیون و سید علی کاظمی سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان نیز حضور داشتند.  نکته قابل توجه عدم حضور رئیس فدراسیون فوتبال بود ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مراسم افتتاحیه چمن مصنوعی ورزشگاه جدید فوتبال هرات روز گذشته با حضور ورزشکاران و چهره های سرشناس این شهر برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این چمن یوسف کارگر معاون فنی فدراسیون فوتبال، سید علیرضا آقازده دبیر کل فدراسیون و سید علی کاظمی سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان نیز حضور داشتند. 

نکته قابل توجه عدم حضور رئیس فدراسیون فوتبال بود که سوالات زیادی را برای مخاطبین ایجاد کرد.

چمن مصنوعی ورزشگاه فوتبال هرات با کمک فیفا ساخته شده است.

هرات پس از کابل دومین شهری است که صاحب زمین چمن معیاری و استاندارد برای فوتبال میشود. با وجود این که بازی در زمین های چمن مصنوعی، متناسب با فوتبال حرفه ای و روز دنیا نیست، اما با توجه به شرایط کشور افغانستان میتوان ایجاد این زمین ها را فرصتی مناسب برای تغییر و پیشرفت فوتبال در افغانستان دانست.

در حال حاضر ۲ ورزشگاه فوتبال در کابل دارای چمن مصنوعی هستند. ورزشگاه فوتبال هرات پس از زمین چمن ورزشگاه فدراسیون فوتبال افغانستان و ورزشگاه غازی سومین ورزشگاهی است که در افغانستان دارای زمین چمن مصنوعی میشود.

فدراسیون فوتبال افغانستان گفته است در آینده برای معیاری ساختن وضعیت زمین ورزشگاه های فوتبال در افغانستان اقدامات بیشتری انجام خواهد داد. گفته میشود که قندهار شهر بعدی است که صاحب چمن مصنوعی خواهد شد.

لازم به ذکر است که به مناسبت افتتاحیه این چمن در هرات، تیم های فوتبال طوفان هری رود و میوند اتلان نیز در دیداری دوستانه مقابل هزاران تماشاگر هراتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۴ بر ۱ تیم فوتبال طوفان هری رود به کار خود پایان داد.

چمن جدید ورزشگاه هرات افتتاح شد + عکس

چمن جدید ورزشگاه هرات افتتاح شد + عکس

چمن جدید ورزشگاه هرات افتتاح شد + عکس

چمن جدید ورزشگاه هرات افتتاح شد + عکس

چمن جدید ورزشگاه هرات افتتاح شد + عکس

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]