کاشانی: طاهری در پرسپولیس فراتر از مدیرعامل است

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتقادهای چند روز اخیر از این باشگاه درمورد عدم انتخاب مدیرعامل واکنش نشان داد.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، جعفر کاشانی درمورد صحبت‌های وزیر ورزش که گفته بود مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توسط هیئت‌مدیره‌های این دو باشگاه انتخاب خواهند شد، گفت: در ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به انتقادهای چند روز اخیر از این باشگاه درمورد عدم انتخاب مدیرعامل واکنش نشان داد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، جعفر کاشانی درمورد صحبت‌های وزیر ورزش که گفته بود مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال توسط هیئت‌مدیره‌های این دو باشگاه انتخاب خواهند شد، گفت: در حال حاضر آقای طاهری کارش را به بهترین شکل در پرسپولیس انجام می‌دهد و او در این باشگاه فراتر از مدیرعامل عمل می‌کند. تیم مدیریتی پرسپولیس در این مدت عملکرد خوبی داشته و عقیده دارم که پُست‌ها به آدم‌ها شخصیت نمی‌دهند.

او در پاسخ به این سؤال که آیا این حرف‌ها بدان معنی است که پرسپولیس نمی‌خواهد مدیرعامل را معرفی کند، گفت: اینطور نیست و در جلسه هیئت مدیره که برگزار خواهد شد، مطمئنا بحث انتخاب مدیرعامل مطرح می‌شود. با این حال باز هم تاکید می‌کنم که عملکرد انسان‌ها می‌تواند پُست‌ها را تعریف کند و طاهری در باشگاه پرسپولیس فراتر از مدیرعامل کار می‌کند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]